09.07.04, 14:32
Krowa = najlepsza kosiarka trawy !

----------------------------------------------------

No, moze jednak owieczki lepsze,
bo mniejszy klopot z tzw.emisjami ?

Ale koniom zaklada sie
nie tylko z przodu worem z mniamniam,
lecz, czasami, rowniez z tylu na odpady.
Widzialem takie gorniczo-furmankowe koniki.

Moze to by bylo optymalne techniczne
rozwiazanie-polepszenie...kosiarki ?
Obserwuj wątek
    • neochuan Re: cykling 09.07.04, 18:51
      tak uformowany koń z przodu i z tyłu jest ekologiczny, bo to znaczy: recykling

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka