amoremio
09.07.04, 14:32
Krowa = najlepsza kosiarka trawy !
----------------------------------------------------
No, moze jednak owieczki lepsze,
bo mniejszy klopot z tzw.emisjami ?
Ale koniom zaklada sie
nie tylko z przodu worem z mniamniam,
lecz, czasami, rowniez z tylu na odpady.
Widzialem takie gorniczo-furmankowe koniki.
Moze to by bylo optymalne techniczne
rozwiazanie-polepszenie...kosiarki ?