18.07.04, 15:08
..sie objawiam, ze jestem. znowu tutaj czyli w de:)
Przewaznie jak wyruszam w jakas podroz to mnie sentymentalizm jaki lapie czy
co. Zwlaszcza jak wyjezdzam z Krakowa. A ja tak bardzo nie chce zostac
emigrantka co chlipie pod kocem przy piecu za miastem rodzinnym i marzy o tym
zeby spedzic jesien zycia w ojczyznie:) Chyba emigrantka tez nie chce byc.
No trudno. Ale bylo bardzo fajnie i milo i w koncu moglam zobaczyc was na oczy
wlasne. Co prawda Marceli mi tego chlopaczka nigdy pewnie nie zapomni,a gph od
razu sie uplynil bo na moje skojarzenia czekac nie chcial, hehe.
No, to pozdrawiam z Marurga, wlasnie byla letnia burza z gradem.
S.
Obserwuj wątek
    • gph upłynnił? że niby spożył płynów dużo i się stało?? 19.07.04, 09:52
      nic podobnego ;)
      po prostu tego wieczora wielum dawno niewidzianych napotkał
      ;)
      to się zdarza.
      • sabba nie tlumacz sie:) 19.07.04, 09:54
        i tak jeszcze raz przyjade. a moze i nie raz...ale obiecanki cacanki:))) Za to
        zona jak na zdjeciu:) z wygladu sympatyczna i lagodna:)
        • gph Re: nie tlumacz sie:) 19.07.04, 20:01
          sabba napisała:

          > i tak jeszcze raz przyjade. a moze i nie raz...ale obiecanki cacanki:))) Za to
          > zona jak na zdjeciu:) z wygladu sympatyczna i lagodna:)

          ano tak.
          miałaś okazję zobaczyć.
          mam nadzieję, ze prawidłową skojarzyłaś ;)
          • sabba Re: nie tlumacz sie:) 20.07.04, 08:17
            nono. cechy charakterystyczne zony nie daly sie ukryc. Wladcze spojrzenie
            trzymajace w ryzach...:)))
            • marceliszpak Re: nie tlumacz sie:) 20.07.04, 09:11
              gph to upadly pantoflarz :)
              • sabba dlaczego upadly? 20.07.04, 09:30
                czy to taki gorszy typ od zwyklego....:)))
                • marceliszpak Re: dlaczego upadly? 20.07.04, 10:29
                  bardziej filuterny ;p
                  • sabba czy gdzies jeszcze 20.07.04, 10:40
                    mozna spotkac Filutka? bo tak mi sie skojarzylo...
              • gph heh to ty jesteś 20.07.04, 19:49
                pantoflarzem podupadłym

                ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka