Gość: Ewka IP: *.acn.waw.pl 17.08.04, 20:29 Szukam Pana w odpowiednim wieku, czy są tacy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alefajnyfacet Re: Ładna 40 stka 17.08.04, 20:33 owszem, na forum są tylko tacy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sambady Re: Ładna 40 stka IP: *.echostar.pl 17.08.04, 21:07 A co to jest odpowiedni wiek ? Ładny 25-latek Odpowiedz Link Zgłoś
chyba_normalny Re: Ładna 40 stka 17.08.04, 22:58 A do czego szukasz ? My wszyscy się nadamy i mamy odpowiedni wiek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xvat Re: Ładna 40 stka IP: *.aster.pl / *.aster.pl 17.08.04, 23:22 Wiek odpowiedni do czego ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odpowiedni Re: Ładna 40 stka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.04, 12:45 pewnie, że są; i najlepiej nie szukać, bo wtedy nic z tego nie wychodzi; sami się znajdą i to w najmniej odpowiednim momencie....... Odpowiedz Link Zgłoś