men_
22.05.02, 09:40
Kitek coś się przypierniczył do Samanty ??
Jedziesz po niej od samego początku tego qrestwa tych dwóch fiutów, z których
jeden był podobno moim kolegą i kumplem !!!!
Co innego stać z boku, a co innego bronić ich !!
ZAWÓD ZMIENIASZ NA ADWOKATA ?
a w ogóle dzień dobry