22.05.02, 09:40
Kitek coś się przypierniczył do Samanty ??
Jedziesz po niej od samego początku tego qrestwa tych dwóch fiutów, z których
jeden był podobno moim kolegą i kumplem !!!!
Co innego stać z boku, a co innego bronić ich !!
ZAWÓD ZMIENIASZ NA ADWOKATA ?

a w ogóle dzień dobry
Obserwuj wątek
    • kitek1 siemanko meniku........... 22.05.02, 11:42
      ja samantke bardzo lubie stymulowac do ostrzejszej walki:)
      • men_ Re: siemanko meniku........... 22.05.02, 12:14
        cześć, już sie nie wściekam, ale z ciebie to taki kombinatorek mały :)
        • Gość: samanta Re: siemanko meniku........... IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 22.05.02, 12:18
          kitek nie jest kombinatorem a dyplomata.panu Bogu swieczke a diablu ogarek,cio Kitus?;)))
          • kitek1 Re: siemanko meniku........... 22.05.02, 15:03
            a samanantce buziaczka w klapaczka:)
            • men_ Re: siemanko meniku........... 22.05.02, 17:09
              Kurde, jeszcze sie zakochacie w sobie :))
              • Gość: samanta Re: siemanko meniku........... IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 22.05.02, 17:15
                jasne,ja juz od dwana podkochuje w sie w kitku ale nie mowilam tego glosno;))
                • men_ Re: siemanko meniku........... 22.05.02, 17:23
                  Może wreszcie tobie uda sie usidlić tego forumowego podrywacza :))

                  pocztę czytałem, ok. :)
                  • kitek1 Re: siemanko meniku........... 22.05.02, 17:26
                    ja tylko tak rozrywkowo podrywam,
                    naprawde, to sie strasznie bab boje:)
                    • men_ Re: siemanko meniku........... 22.05.02, 17:27
                      Kitek nieśmiały ??:)
                      To pasujecie z Samanta do siebie, Ona tez bardzo
                      nieśmiała :))
                      • kitek1 Re: siemanko meniku........... 22.05.02, 17:28
                        to bez ciebie,
                        nie damy rady,
                        ktos musi podpowiadac co robic:)
                        • men_ Re: siemanko meniku........... 22.05.02, 17:30
                          no przeciez pod łózko nie wejdę !:)
                          • Gość: samanta Re: siemanko meniku........... IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 22.05.02, 17:32
                            Men ,najpierw kitek powinien mnie dla przyzwoitosci pouwodzic a ja ,rowniez dla przyzwoitosci sie
                            poopierac.lozko pozniej,no cos ty!;))))))
                    • menryla_rodowicz Re: siemanko meniku........... 22.05.02, 17:27
                      taaaak?
                  • Gość: samanta Re: siemanko meniku........... IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 22.05.02, 17:27
                    o rany ,jak tu zajrzy wyzej wymieniony to nas ze skory obedrze;)) Jak masz czas to wlizuj na dziada.
                    • men_ Re: siemanko meniku........... 22.05.02, 17:28
                      Za 2-3 minuty wejdę, na ogólny ?:)
                      • Gość: samanta Re: siemanko meniku...........kitek IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 22.05.02, 17:30
                        to my pasujemy do siebie jak ula,bo ja tyz niesmiala jezdem l ,tyle ze trzeba by ostre i ciezkie przedmioty zabrac z
                        naszego otoczenia;)))))
                        • kitek1 Re: siemanko meniku..........sama antka 22.05.02, 17:32
                          dlatego prosze menika,
                          zeby nam w zblizeniu pomogl,
                          a ewentulnie i rozdzielil, jak trzeba bedzie:)
                          • Gość: samanta Re: siemanko meniku..........sama antka IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 22.05.02, 17:34
                            zwlaszcza w tym drugim!;)))))
                      • men_ Re: siemanko meniku........... 22.05.02, 17:50
                        men_ napisał(a):

                        > Za 2-3 minuty wejdę, na ogólny ?:)

                        sorki, chwilowo nie mogę :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka