Dodaj do ulubionych

SZUKAM ZONY

19.01.05, 22:02
Obserwuj wątek
    • Gość: xy2 a kogo to interesuje IP: .48.242.* / 80.51.176.* 19.01.05, 22:03
    • alicja-ciekawska o tej porze?? 19.01.05, 22:04
      skad ja ci zone wezme?
    • zosia.samoosia Re: SZUKAM ZONY 19.01.05, 22:07
      cudzej? ;)
      • artlomen Re: SZUKAM ZONY 19.01.05, 22:08
        moze byc cudza moze byc wlasna mi to obojetne tylko zebym niebyl sam
      • rybressa Re: SZUKAM ZONY 19.01.05, 22:10
        a Pani Zofia to tak juz ma ze pytana nie odpowiada
        a niepytana jak najbardziej?
      • libressa Re: SZUKAM ZONY 19.01.05, 22:11
        Najlepsze są cudze, tak samo jak najlepsi są wierni męzowie :DD
        • artlomen Re: SZUKAM ZONY 19.01.05, 22:14
          libressa tak bylo zawsze cudze najlepsze a wlasne jeszcze lepsze
        • artlomen Re: SZUKAM ZONY 19.01.05, 22:14
          libressa tak bylo zawsze cudze najlepsze a wlasne jeszcze lepsze :)
        • Gość: xy2 i znowu to samo czemu noooooooooooo IP: .48.242.* / 80.51.176.* 19.01.05, 22:14
          czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee emu
          • rybressa Re: i znowu to samo czemu noooooooooooo 19.01.05, 22:15
            bo to ciekawe
            :)
            • Gość: xy2 nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee IP: .48.242.* / 80.51.176.* 19.01.05, 22:16
              • rybressa Re: nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 19.01.05, 22:18
                zaloz sobie swoj watek i nie wychodz z niego, bedzie ciekawiej
                :)
                • artlomen CIEKAWE ILE OSOB SIE WPISZE 19.01.05, 22:23
                  • rybressa Re: CIEKAWE ILE OSOB SIE WPISZE 19.01.05, 22:24
                    srednio i tak wychodzi ze pisza dwie osoby i to nie na temat
                    :)
                    • artlomen Re: CIEKAWE ILE OSOB SIE WPISZE 19.01.05, 22:30
                      rybressa napisała:

                      > srednio i tak wychodzi ze pisza dwie osoby i to nie na temat
                      > :)


                      narazie 6 osob jak sie niemyle
                      • rybressa Re: CIEKAWE ILE OSOB SIE WPISZE 19.01.05, 22:32
                        to tylko zludzenie optyczne'
                        :)
                • Gość: xy2 odczep sie IP: .48.242.* / 80.51.176.* 19.01.05, 22:24
                • Gość: xy2 odczep sie IP: .48.242.* / 80.51.176.* 19.01.05, 22:24
              • artlomen Re: nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 19.01.05, 22:18
                czemu to nieciekawe moze spotkam kogos fajnego w taki sposob
                • rybressa Re: nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 19.01.05, 22:21
                  to bedziesz pierwszym szczesliwcem,
                  :)
                  • libressa Only- rybressa wroc do swoich horoskopow 19.01.05, 22:28
                    Tak Ci tam dobrze szło :DDDDDDD
                    • rybressa Re: Only- rybressa wroc do swoich horoskopow 19.01.05, 22:34
                      zbierasz kolejnego menza do kolekcji na tym watku?
                      to pomachaj tym czym bobiemu machalas, moze sie kolega i tutaj napali
                      :)
                      • artlomen Re: Only- rybressa wroc do swoich horoskopow 19.01.05, 22:36
                        rybressa napisała:

                        > zbierasz kolejnego menza do kolekcji na tym watku?
                        > to pomachaj tym czym bobiemu machalas, moze sie kolega i tutaj napali
                        > :)
                        ciekawi mnie to :)
                        • rybressa Re: Only- rybressa wroc do swoich horoskopow 20.01.05, 00:35
                          jak a ladnie poprosisz to ci jeszcze na cygarze zatanczy, tfu, mialo byc na
                          rurze.
                          :)
    • Gość: krecona ona Re: SZUKAM ZONY IP: *.torun.mm.pl 20.01.05, 01:01
      czemu facet ja nie chce byc sam, to szuka zony???
      cholera, to juz dziewczyna Wam nie wystarcza???
      ciagle tylko zobowiazania i zobowiazania....papiery i papiery....
      ehhh czy zeby nie byc samotnym naprawde trzeba to zapisac w urzedzie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka