artlomen Re: SZUKAM ZONY 19.01.05, 22:08 moze byc cudza moze byc wlasna mi to obojetne tylko zebym niebyl sam Odpowiedz Link Zgłoś
rybressa Re: SZUKAM ZONY 19.01.05, 22:10 a Pani Zofia to tak juz ma ze pytana nie odpowiada a niepytana jak najbardziej? Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Re: SZUKAM ZONY 19.01.05, 22:11 Najlepsze są cudze, tak samo jak najlepsi są wierni męzowie :DD Odpowiedz Link Zgłoś
artlomen Re: SZUKAM ZONY 19.01.05, 22:14 libressa tak bylo zawsze cudze najlepsze a wlasne jeszcze lepsze Odpowiedz Link Zgłoś
artlomen Re: SZUKAM ZONY 19.01.05, 22:14 libressa tak bylo zawsze cudze najlepsze a wlasne jeszcze lepsze :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xy2 i znowu to samo czemu noooooooooooo IP: .48.242.* / 80.51.176.* 19.01.05, 22:14 czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee emu Odpowiedz Link Zgłoś
rybressa Re: i znowu to samo czemu noooooooooooo 19.01.05, 22:15 bo to ciekawe :) Odpowiedz Link Zgłoś
rybressa Re: nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 19.01.05, 22:18 zaloz sobie swoj watek i nie wychodz z niego, bedzie ciekawiej :) Odpowiedz Link Zgłoś
rybressa Re: CIEKAWE ILE OSOB SIE WPISZE 19.01.05, 22:24 srednio i tak wychodzi ze pisza dwie osoby i to nie na temat :) Odpowiedz Link Zgłoś
artlomen Re: CIEKAWE ILE OSOB SIE WPISZE 19.01.05, 22:30 rybressa napisała: > srednio i tak wychodzi ze pisza dwie osoby i to nie na temat > :) narazie 6 osob jak sie niemyle Odpowiedz Link Zgłoś
rybressa Re: CIEKAWE ILE OSOB SIE WPISZE 19.01.05, 22:32 to tylko zludzenie optyczne' :) Odpowiedz Link Zgłoś
artlomen Re: nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 19.01.05, 22:18 czemu to nieciekawe moze spotkam kogos fajnego w taki sposob Odpowiedz Link Zgłoś
rybressa Re: nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 19.01.05, 22:21 to bedziesz pierwszym szczesliwcem, :) Odpowiedz Link Zgłoś
libressa Only- rybressa wroc do swoich horoskopow 19.01.05, 22:28 Tak Ci tam dobrze szło :DDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
rybressa Re: Only- rybressa wroc do swoich horoskopow 19.01.05, 22:34 zbierasz kolejnego menza do kolekcji na tym watku? to pomachaj tym czym bobiemu machalas, moze sie kolega i tutaj napali :) Odpowiedz Link Zgłoś
artlomen Re: Only- rybressa wroc do swoich horoskopow 19.01.05, 22:36 rybressa napisała: > zbierasz kolejnego menza do kolekcji na tym watku? > to pomachaj tym czym bobiemu machalas, moze sie kolega i tutaj napali > :) ciekawi mnie to :) Odpowiedz Link Zgłoś
rybressa Re: Only- rybressa wroc do swoich horoskopow 20.01.05, 00:35 jak a ladnie poprosisz to ci jeszcze na cygarze zatanczy, tfu, mialo byc na rurze. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krecona ona Re: SZUKAM ZONY IP: *.torun.mm.pl 20.01.05, 01:01 czemu facet ja nie chce byc sam, to szuka zony??? cholera, to juz dziewczyna Wam nie wystarcza??? ciagle tylko zobowiazania i zobowiazania....papiery i papiery.... ehhh czy zeby nie byc samotnym naprawde trzeba to zapisac w urzedzie? Odpowiedz Link Zgłoś