profesor8
02.02.05, 08:44
jaskolka wrozy piekny dzionek,
na lakach trawy nieskoszone,
chyla sie w poklonie do nog,
niech pochwalony bedzie Bog.
Taka piesn z rana pachnaca sianokosami,cos co sie czuje w nozdrzach i na
powierzchni skory tuz pod powiekami:)
Witajcie na porannej kawce i herbatce.
Dzis na 10 do szkoly wiec mozna wstawac leniwie bez poplochu:))))))
A radio gra amerykanskie przeboje lat 60 tych... .