Dodaj do ulubionych

kto jest w końcu bezottkowym synoptykiem?

26.04.05, 11:21
Drzejms?
Bo ja mam zapytanie.
Czy dziś jest zły biomet, czy spadnięte ciśnienie?
Piję czwartą kawę i zasypiam siedząc.
Obserwuj wątek
    • quarantina Re: kto jest w końcu bezottkowym synoptykiem? 26.04.05, 11:23
      Oczywiście, że Drzejms, a niby kto?
      • scoutek Re: kto jest w końcu bezottkowym synoptykiem? 26.04.05, 11:26
        a Ty, Quarantina, mialas sie trzymac TAMTEGO tematu... gdzie sie wloczysz, he?
        • drzejms-buond Re: kto jest w końcu bezottkowym synoptykiem? 26.04.05, 11:27
          ta jest..i w morrrrrrrrrrde ją..bęc, bęc...
          :-D ))))
          co do pogody to chwileczkie..ide się skonsultować..i wszystko opowiem jak na
          spowiedzi...czyli..kłamliwie
          • tw_muza Re: kto jest w końcu bezottkowym synoptykiem? 26.04.05, 11:29
            ze świstakiem? ze świstakiem?
          • quarantina Re: kto jest w końcu bezottkowym synoptykiem? 26.04.05, 11:33
            Dżejms, pijesz gdzieś na boku?? Beze mnie??
    • invicta1 KRET jakowyś:) 26.04.05, 11:29

      • drzejms-buond przepraszam za "mordę" 26.04.05, 11:35
        zzzchamiałem jakoś po DNIU ŚWIRA...
    • nayk_xbat Drzejms - pytanie 26.04.05, 11:49
      Drzejms, jak Ty jesteś takim specem od pogody to może masz znajomości tam u
      góry?? ja bym chciała słoneczko na długi majowy weekend. da się załatwić??
    • romy_sznajder Re: kto jest w końcu bezottkowym synoptykiem? 26.04.05, 11:52
      zrobił sobie osobny wątek! pacz pan, jaki chitrus!
      • drzejms-buond Re: kto jest w końcu bezottkowym synoptykiem? 26.04.05, 11:54
        o społeczeństwo trzeba dbać!!!!
        jak sie społeczeństwo domagało....
        emjotyzm w telewizji też jest nie bez powodu!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka