Dodaj do ulubionych

Co sie stalo z forum Komix?

23.05.05, 03:42
Szukalam go, bo chcialam tam (wydawalo mi sie bardziej odpowiednie) zapytac Braineatera, czy
slyszal o rysujacej komiksy Karinie Krei. Jest to moja znajoma z dziecinstwa i bardzo jestem z tej
znajomosci dumna, dlatego pytam.
Obserwuj wątek
    • braineater Re: Co sie stalo z forum Komix? 23.05.05, 09:59
      Forum oficjalnie zamknąłem, bo od półroku nie pojawił się nowy post a ja jakoś
      nie miałem pomysłu by je rozkręcić. Pozostają luźne komiksowe wątki na FK:)
      A o pani Karinie, wstyd przyznać, nie słyszałem
      Pozdrowienia:)
      • staua Re: Co sie stalo z forum Komix? 23.05.05, 14:15
        Ja slyszalam dlatego, ze ja znam :-) A przeciez nie jestem fanka komiksow
        (oprocz Thorgala!). W sieci sa dwa jej krociutkie:
        www.komiks.gildia.pl/tworcy/karina_kreja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka