staua 23.05.05, 03:42 Szukalam go, bo chcialam tam (wydawalo mi sie bardziej odpowiednie) zapytac Braineatera, czy slyszal o rysujacej komiksy Karinie Krei. Jest to moja znajoma z dziecinstwa i bardzo jestem z tej znajomosci dumna, dlatego pytam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
braineater Re: Co sie stalo z forum Komix? 23.05.05, 09:59 Forum oficjalnie zamknąłem, bo od półroku nie pojawił się nowy post a ja jakoś nie miałem pomysłu by je rozkręcić. Pozostają luźne komiksowe wątki na FK:) A o pani Karinie, wstyd przyznać, nie słyszałem Pozdrowienia:) Odpowiedz Link Zgłoś
staua Re: Co sie stalo z forum Komix? 23.05.05, 14:15 Ja slyszalam dlatego, ze ja znam :-) A przeciez nie jestem fanka komiksow (oprocz Thorgala!). W sieci sa dwa jej krociutkie: www.komiks.gildia.pl/tworcy/karina_kreja Odpowiedz Link Zgłoś