tapierwsza1 05.08.05, 20:05 ........i to kolejna;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
schizoo Re: pomyłka 05.08.05, 20:08 tapierwsza1 napisała: > ........i to kolejna;) bo Ty głupa ci.. jesteś......... Odpowiedz Link Zgłoś
tapierwsza1 Re: pomyłka 05.08.05, 20:15 ........no i gdzie ja jestem? Jakiś schizoo obok......masakra Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: pomyłka 05.08.05, 20:16 nie jakiś,tylko Pan Schizoo.....,ale mów mi schizoo to mi wyszczupla łydki..... Odpowiedz Link Zgłoś
tapierwsza1 Re: pomyłka 05.08.05, 20:17 na Pana trzeba mieć wygląd i pieniądze a Ty co masz? Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: pomyłka 05.08.05, 20:24 łohohoh chyab WAS obojga nie trawie ale tym razem jestem po Twojej stronie bo ten typek, z deka przegina... Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: pomyłka 05.08.05, 20:26 wredna.suka napisała: > łohohoh > chyab WAS obojga nie trawie ale tym razem jestem po Twojej stronie > bo ten typek, z deka przegina... > do kogo to było??? do zyty ??? Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: pomyłka 05.08.05, 20:25 tapierwsza1 napisała: > na Pana trzeba mieć wygląd i pieniądze a Ty co masz? a mi niczego nie brakuje.......;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tapierwsza1 Re: pomyłka 05.08.05, 20:26 to fajny z Ciebie koleś.......hiehieheihie Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: pomyłka 05.08.05, 20:28 jak dobrze, ze takie OKAZY żadko się rodzą... Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: schizoo 05.08.05, 20:30 mam na imię Przemek,mam 17 lat, interesują mnie gry komputerowe i hip hop, napiszcie do mnie........ Odpowiedz Link Zgłoś
tapierwsza1 Re: schizoo 05.08.05, 20:32 a teraz wnieś trochę powagi i napisz co robisz i skąd jesteś Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: schizoo 05.08.05, 20:36 ufff jak dobrze, że moja podejrzenia się sprawdzają. Odpowiedz Link Zgłoś
tapierwsza1 myślałam 05.08.05, 20:36 miałam nadzieję, że jednak masz większy iloraz inteligencji. Jednak się myliłam. Albo faktycznie jesteś jeszcze szczeniakiem albo słoma Ci z butów wystaje.... Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: myślałam 05.08.05, 20:38 tapierwsza1 napisała: myślałam.... nie używaj słów,których nie rozumiesz.......;-) Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: myślałam 05.08.05, 20:40 stare i nie modne... no chyba że na wioskach, ta jak ta twoja i jej srebrna broszka... Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: myślałam 05.08.05, 20:38 i słoma i szczeniak, nie myśl że jesteś zabawny, dusze towarzystwa już dawno przemineły z wiatrem i nie są już modne... Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: myślałam 05.08.05, 20:40 wredna.suka napisała: > i słoma i szczeniak, > nie myśl że jesteś zabawny, > dusze towarzystwa już dawno przemineły z wiatrem > i nie są już modne... > daje słowo honoru,ja na słomie jeszcze żadnej nie tego........ Odpowiedz Link Zgłoś
tapierwsza1 Re: myślałam 05.08.05, 21:02 Nie jestem suczką, nie spocę się, mam dobrą kondycję, jestem byłym sportowcem, co do albercika to chociaż ma fantazję, czego Tobie raczej brak Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: myślałam 05.08.05, 21:06 tapierwsza1 napisała: > Nie jestem suczką, nie spocę się, mam dobrą kondycję, jestem byłym sportowcem, > co do albercika to chociaż ma fantazję, czego Tobie raczej brak nie wiem dlaczego się złościsz,nie mam do Ciebie negatywnych emocji i nie chce mieć....aaaa i nie popijaj przed kompem;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tapierwsza1 Re: myślałam 05.08.05, 21:08 Nigdy tego nie robię, nie przed kompem i nie sama.....jeśli już to oczyma wyobraźni dla koloru rozmowy........ Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: myślałam 05.08.05, 21:06 chociaż nie jestem z Łodzi,to w moim sercu ŁKS :))) Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: schizoo 05.08.05, 20:31 a schizoo "coś..." taki on... <lol> nijaki... Odpowiedz Link Zgłoś
tapierwsza1 schizoo 05.08.05, 20:54 Nigdy więcej nie wchodź ze mną w dyskusję. Nie chcę z Tobą rozmawiać, wymieniać poglądów itp. Jesteś dla mnie skończony. Przede wszystkim nie chcę z Tobą żartować, nie jesteś na poziomie. Szukaj równych sobie. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: schizoo 05.08.05, 20:59 chciałbym odpowiedzieć poważnie,ale nie potrafię,więc powiem,że albercik jest na Twoim poziomie....a poza tym to uśmiechnij się:))) Odpowiedz Link Zgłoś