mag_nolia
28.08.02, 10:52
Witam i pozdrawiam Kubka, Aroskę, Motora i pewnie jeszcze kilka z TYCH osób,
autorowi mail'a, który właśnie do mnie przyszedł- dzięki, Wiadomy kretyn
faktycznie stworzył sobie pododny nick , ale cóż jeśli to go tak bardzo bawi -
dobrej zabawy i współczucie,
Czorcie- widzisz, dla takich mało subtelnych pań jak ty, panowie po prostu
nie bywaja szarmanccy,
Pa.