28.08.02, 10:52
Witam i pozdrawiam Kubka, Aroskę, Motora i pewnie jeszcze kilka z TYCH osób,
autorowi mail'a, który właśnie do mnie przyszedł- dzięki, Wiadomy kretyn
faktycznie stworzył sobie pododny nick , ale cóż jeśli to go tak bardzo bawi -
dobrej zabawy i współczucie,
Czorcie- widzisz, dla takich mało subtelnych pań jak ty, panowie po prostu
nie bywaja szarmanccy,
Pa.

Obserwuj wątek
    • magn_olia Re: No cóż 28.08.02, 10:53
      kto się.... podemnie.... powszywa....!!!!
      to wstrętne....!!!

      Pozd.

      PA!!!
    • rnag_nolia Re: No cóż 28.08.02, 10:58
      co się tu dzieje...???
      Kubusiu... dziękuję...!!!

      Pozd.

      PA!
      • motor Re: No cóż 28.08.02, 11:04
        buziaki



        pa...
        • Gość: Aroska Re: No cóż IP: 195.116.92.* 28.08.02, 11:05
          ...i już wszystko wiadomo...Witaj Mag:)))))))
    • Gość: mario2 Re: No cóż IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 28.08.02, 11:09
      Magnolie wszystkich krajow laczcie sie.
      Topcie swoje subtelnosci w kubkach z pomyjami!
      • wrew No cóż, szkoda słów... n/txt 28.08.02, 11:35
        • Gość: mario2 dzien ducha? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 28.08.02, 11:37
          Jakies mary tu dzis strasza!
          A kysz!
          • 0nly Re: dzien ducha? 28.08.02, 11:40
            bynda gusla?????
            moze tak jeszcze mickiewicza wskrzesic, to nam pomoze...:)
            • Gość: mario2 Re: dzien ducha? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 28.08.02, 11:46
              po co?
              Dziady i tak sie juz wpisuja...
              :o)
              • motor Re: dzien ducha? 28.08.02, 11:57
                a mi się dziś przydarzyło w windzie coś takiego, że nie mogę się powstrzymać by
                Wam tego nie opisać, jedna bardzo wysoka tak 197 cm na moje oko laska w mini
                spódniczce poprosiła bym jej nacisnął "0" bo ona ma za daleko - co o tym
                sądzicie???



                PA...
                • Gość: c-ort Re: dzien ducha? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.08.02, 01:10
                  No jadź, jadź!!!!! będziesz tu stać?


                  PA!
                • Gość: maryjo2 Re: Motor, ty to masz szczęście! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.08.02, 06:19
                  A ta panna miała pewno za krótkie ręce albo wstręt do 0.
                  :)
                  • motor Re: Motor, ty to masz szczęście! 29.08.02, 07:49
                    Tak się tylko mówi - szczęście, szczęście - mogłem jej pełnić wartę między
                    nogami maszerując bez schylania a tu taki pech! wysiadła i jeszcze na domiar
                    złego wychodząc przydzwoniła swą bujną blond czupryną w framugę drzwi
                    wejściowych a jej wrew poplamiła moje nowo nabyte sztany....


                    PA...
                    • Gość: mario2 Re: Motor, ty to masz szczęście! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.08.02, 08:05
                      motor napisał:


                      a jej wrew poplamiła moje nowo nabyte sztany....


                      *** nie wywoluj wilka z lasu...:o)

                      Pozd.

                      PA!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka