Dodaj do ulubionych

cos interesujacego

18.11.05, 14:15
o czym bysmy porozmawiali tak z daleka od tematow typu: odbierz @, juz
wstalam, puscilem baka, jestem samotny...?
Obserwuj wątek
    • zosia500 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:16
      zapomniałeś o powitaniach i pożegnaniach!!!
      • irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:38
        o czym?
        • zosia500 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:40
          no wiesz: witam, do widzenia
          • irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:56
            ok. to pogadajmy o zasadach savoir vivre
    • danaelle Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:17
      Mnie akurat zastanawia, dlaczego ktos, kto jest zonaty, szuka znajomosci, aby
      mogl na rozne tematy porozmawiac...moze ja czegos nie rozumie, po co ten ktos
      ma zone?
      • gosiaes Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:19
        a nie słyszałaś o kryzysie w małżeństwie?
        • danaelle Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:20
          Naturalnie, ale moze przez takie podejscie do sprawy, kryzys sie pogorszy.
          • gosiaes Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:23
            qurde - ale ten pan napisał, że nie poszukuje romansu, ani nawet BLIżSZEJ
            znajomości. Hmmm???
            • danaelle Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:25
              Wiem, wiem, nie chodzilo mi o to, ze niby "przygody" szuka, tylko o to, ze w
              koncu na te tematy, ktore on wymienil z partnerem mozna rownie dobrze
              dyskutowac.
              • danaelle Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:26
                Moje pytanie bylo raczej w tym sensie: to o czym on na co dzien z zona rozmawia?
                • gosiaes Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:29
                  i tu mi się jeden wniosek nasuwa - jest znudzony żoną i szuka....
                  • irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:12
                    dla mnie bomba. wniosek wysnuty bardzo szybko
      • zosia500 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:19
        Lepiej mieć żonę niż płacić sprzątaczce, niani, kucharce, kochance itd.
        • danaelle Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:21
          Faktycznie, Zosiu znowu masz chyba racje...:)
      • asiak30 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:30
        danaelle napisała:

        > Mnie akurat zastanawia, dlaczego ktos, kto jest zonaty, szuka znajomosci, aby
        > mogl na rozne tematy porozmawiac...moze ja czegos nie rozumie, po co ten ktos
        > ma zone?

        A jak pracują na inne zmiany i widują się rano przez pół godziny a wieczorem po
        23...jakoś trudno wtedy o rozmowy,zostaje tylko weekend.
        • irish76 boze... 18.11.05, 14:58
          przerobcie kazdy fragment ich codziennego zycia... bedzie dlugi temat
      • irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:39
        zona moze miec z roznych powodow
        skoro szuka kogos innego do porozmawiania to wnosze ze zone ma bo tak wyszlo
        a dlaczego cie to frapuje?
    • zosia500 Re: co to ma być??? 18.11.05, 14:23
      irish może zaproponuj jakiś temat? To co napisałeś niczym nie różni się od
      odbierz @!
      • irish76 Re: co to ma być??? 18.11.05, 14:41
        zosia500, czego szukasz na forum? i czy to znajdujesz?
        • zosia500 Re: co to ma być??? 18.11.05, 14:42
          Siedzę na forum bo się nudzę i niczego tutaj nie szukam!
          • irish76 Re: co to ma być??? 18.11.05, 14:56
            to juz zaczynem miec teorie skad to forum zrobilo sie takie nudne: znudzeni ja
            zarazaja swoja nuda...
            • zosia500 Re: co to ma być??? 18.11.05, 14:58
              noooooooooooooo właśnieeeeeeeeeeeee cośsssssssssssss w tymmmmmmmmmmmmmmm
              jesttttttttttttttttt
              • irish76 Re: co to ma być??? 18.11.05, 14:59
                ale to zle trafilas. to forum towarzyskie czyli zaklada jakis cel
                a nuda to takie bezcelowe jak rwanie podstawek pod piwo w knajpie
                • zosia500 Re: co to ma być??? 18.11.05, 15:09
                  Co w związku z tym proponujesz???
                  • irish76 Re: co to ma być??? 18.11.05, 15:10
                    ja? a ja mam cos propnowac? e nieee nie jestem akwizytorem
                    • zosia500 Re: co to ma być??? 18.11.05, 15:13
                      Ale jesteś prowokatorem - fakt jest faktem - nudnej osoby nie da się
                      sprowokować ;-)))
                      • irish76 Re: co to ma być??? 18.11.05, 15:15
                        oj chyba wrecz przeciwnie
                        nudziare prowokuje sie najszybcie w mysl zasady: uderz w stół
    • menk.a Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:26
      o dekoltach;))))))
      • krzys23-1986 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:41
        Witam!!menk.a napisała:

        > o dekoltach;))))))
        Może być :D
        • irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:57
          mi podobaja sie dekolty jak w mojej wizytowce
          • menk.a Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:04
            nie mam najmniejszych szans
            przegrałam w przedbiegach:))))
            • irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:06
              nawet nie wyszlas z blokow
              nie wolno tak latwo sie poddawac
              • menk.a Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:09
                na obrazku dekolcisko w rozmiarze bwj (bóg wie jakim)
                a mój w porównaniu z nim to maleńki pikulik
                • irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:10
                  liczy sie jakosc!
                  • menk.a Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:50
                    wiesz że "jakość" z twojej wizytówki jt dla "mojej jakosci" nie do pobicia:)))))
                • menk.a Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:10
                  a i tak nie mam wklęsłej jedynki:P
            • asiak30 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:06
              ja się też nie załapię ;-(

              • irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:08
                tez sie nie poddawaj
                bo zostaniesz stara jeczaca ciotka forumowa
                • asiak30 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:21
                  wiesz te przy moich marnych 100DD ;-)
                  • irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:25
                    u to faktyczjnie cienko... :)
                    ale prawdziwe piekno tkwi w srodku...
                    • asiak30 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:47
                      Pewien pan udał się do domu uciech i tam zabawiając się z pewną panienką ciągle
                      do niej mówi:
                      -O ty moje brzydactwo.
                      -O ty moja paskudo.
                      -O ty moje szkaradzieństwo.
                      Aż w końcu dziewczyna nie wytrzymała i pyta:
                      -Czy we mnie nie ma nic pięknego?
                      -Jest kochanie, jest w środku ale ja to zaraz wyciągnę!
                      :-)
                      • irish76 Re: cos interesujacego 20.11.05, 00:47
                        dowcip słaby:)
                        ale brawo!!!!!
    • irish76 teoria nr II 18.11.05, 15:07
      drugo powod lamania sie konwersacji na tym forum to brak znajomosci budowy
      dialogu w temacie
      mam czest wrazenie ze kobietki nie bardzo wiedza co jest odpowiedzia do czego i
      gdzie samemu kliknac odpowiedz
    • irish76 liczylem na dowcipniejsza czesc tego forum 22.11.05, 16:46

      • menk.a Re: liczylem na dowcipniejsza czesc tego forum 23.11.05, 08:22
        jest takie przysłowie ormiańsko-chińsko-wietnamskie 'liczył dziad na cudzy
        obiad, a sam swojego nie zjadł'
        możesz jednak liczyć po włosku: jeden włosek, dwa włoski, trzy.....
        :)))
      • bettina75 Re: liczylem na dowcipniejsza czesc tego forum 23.11.05, 08:25
        Irish, to prawda stara jak swiat, ze jak umiesz liczyc to licz tylko na siebie:-)
        Pomimo tego, zycze Ci weselszego FT (ja sobie, tez tego zycze)

        Pozdrawiam jesiennie;)
        • irish76 Re: liczylem na dowcipniejsza czesc tego forum 24.11.05, 13:12
          nie zycze sobie :)
          ja tylko sprawdzam czy w tej studni jest echo
    • irish76 czyli nie ma dowcipnych ludzi na forum? 25.11.05, 15:31

      • anahita_jedyna Re: czyli nie ma dowcipnych ludzi na forum? 25.11.05, 15:47
        Mój moherowy beret uciska mi część mózgu odpowiedzialną za dowcip :P
        • irish76 Re: czyli nie ma dowcipnych ludzi na forum? 25.11.05, 15:54
          jestes pewna?... moze to tylko zbyt ciasno spiete warkoczyki?
          • anahita_jedyna Re: czyli nie ma dowcipnych ludzi na forum? 25.11.05, 15:57
            Warkoczyki przestałam sobie zaplatać jakieś 20 lat temu. No, chyba że to takie
            długofalowe skutki uboczne :P
            • irish76 Re: czyli nie ma dowcipnych ludzi na forum? 25.11.05, 16:47
              hmmmmmm no nie wiem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka