irish76 18.11.05, 14:15 o czym bysmy porozmawiali tak z daleka od tematow typu: odbierz @, juz wstalam, puscilem baka, jestem samotny...? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zosia500 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:16 zapomniałeś o powitaniach i pożegnaniach!!! Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:56 ok. to pogadajmy o zasadach savoir vivre Odpowiedz Link Zgłoś
danaelle Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:17 Mnie akurat zastanawia, dlaczego ktos, kto jest zonaty, szuka znajomosci, aby mogl na rozne tematy porozmawiac...moze ja czegos nie rozumie, po co ten ktos ma zone? Odpowiedz Link Zgłoś
gosiaes Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:19 a nie słyszałaś o kryzysie w małżeństwie? Odpowiedz Link Zgłoś
danaelle Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:20 Naturalnie, ale moze przez takie podejscie do sprawy, kryzys sie pogorszy. Odpowiedz Link Zgłoś
gosiaes Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:23 qurde - ale ten pan napisał, że nie poszukuje romansu, ani nawet BLIżSZEJ znajomości. Hmmm??? Odpowiedz Link Zgłoś
danaelle Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:25 Wiem, wiem, nie chodzilo mi o to, ze niby "przygody" szuka, tylko o to, ze w koncu na te tematy, ktore on wymienil z partnerem mozna rownie dobrze dyskutowac. Odpowiedz Link Zgłoś
danaelle Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:26 Moje pytanie bylo raczej w tym sensie: to o czym on na co dzien z zona rozmawia? Odpowiedz Link Zgłoś
gosiaes Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:29 i tu mi się jeden wniosek nasuwa - jest znudzony żoną i szuka.... Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:12 dla mnie bomba. wniosek wysnuty bardzo szybko Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:19 Lepiej mieć żonę niż płacić sprzątaczce, niani, kucharce, kochance itd. Odpowiedz Link Zgłoś
danaelle Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:21 Faktycznie, Zosiu znowu masz chyba racje...:) Odpowiedz Link Zgłoś
asiak30 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:30 danaelle napisała: > Mnie akurat zastanawia, dlaczego ktos, kto jest zonaty, szuka znajomosci, aby > mogl na rozne tematy porozmawiac...moze ja czegos nie rozumie, po co ten ktos > ma zone? A jak pracują na inne zmiany i widują się rano przez pół godziny a wieczorem po 23...jakoś trudno wtedy o rozmowy,zostaje tylko weekend. Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 boze... 18.11.05, 14:58 przerobcie kazdy fragment ich codziennego zycia... bedzie dlugi temat Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:39 zona moze miec z roznych powodow skoro szuka kogos innego do porozmawiania to wnosze ze zone ma bo tak wyszlo a dlaczego cie to frapuje? Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: co to ma być??? 18.11.05, 14:23 irish może zaproponuj jakiś temat? To co napisałeś niczym nie różni się od odbierz @! Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: co to ma być??? 18.11.05, 14:41 zosia500, czego szukasz na forum? i czy to znajdujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: co to ma być??? 18.11.05, 14:42 Siedzę na forum bo się nudzę i niczego tutaj nie szukam! Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: co to ma być??? 18.11.05, 14:56 to juz zaczynem miec teorie skad to forum zrobilo sie takie nudne: znudzeni ja zarazaja swoja nuda... Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: co to ma być??? 18.11.05, 14:58 noooooooooooooo właśnieeeeeeeeeeeee cośsssssssssssss w tymmmmmmmmmmmmmmm jesttttttttttttttttt Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: co to ma być??? 18.11.05, 14:59 ale to zle trafilas. to forum towarzyskie czyli zaklada jakis cel a nuda to takie bezcelowe jak rwanie podstawek pod piwo w knajpie Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: co to ma być??? 18.11.05, 15:10 ja? a ja mam cos propnowac? e nieee nie jestem akwizytorem Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: co to ma być??? 18.11.05, 15:13 Ale jesteś prowokatorem - fakt jest faktem - nudnej osoby nie da się sprowokować ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: co to ma być??? 18.11.05, 15:15 oj chyba wrecz przeciwnie nudziare prowokuje sie najszybcie w mysl zasady: uderz w stół Odpowiedz Link Zgłoś
krzys23-1986 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:41 Witam!!menk.a napisała: > o dekoltach;)))))) Może być :D Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 14:57 mi podobaja sie dekolty jak w mojej wizytowce Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:04 nie mam najmniejszych szans przegrałam w przedbiegach:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:06 nawet nie wyszlas z blokow nie wolno tak latwo sie poddawac Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:09 na obrazku dekolcisko w rozmiarze bwj (bóg wie jakim) a mój w porównaniu z nim to maleńki pikulik Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:50 wiesz że "jakość" z twojej wizytówki jt dla "mojej jakosci" nie do pobicia:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:10 a i tak nie mam wklęsłej jedynki:P Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:08 tez sie nie poddawaj bo zostaniesz stara jeczaca ciotka forumowa Odpowiedz Link Zgłoś
asiak30 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:21 wiesz te przy moich marnych 100DD ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:25 u to faktyczjnie cienko... :) ale prawdziwe piekno tkwi w srodku... Odpowiedz Link Zgłoś
asiak30 Re: cos interesujacego 18.11.05, 15:47 Pewien pan udał się do domu uciech i tam zabawiając się z pewną panienką ciągle do niej mówi: -O ty moje brzydactwo. -O ty moja paskudo. -O ty moje szkaradzieństwo. Aż w końcu dziewczyna nie wytrzymała i pyta: -Czy we mnie nie ma nic pięknego? -Jest kochanie, jest w środku ale ja to zaraz wyciągnę! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 teoria nr II 18.11.05, 15:07 drugo powod lamania sie konwersacji na tym forum to brak znajomosci budowy dialogu w temacie mam czest wrazenie ze kobietki nie bardzo wiedza co jest odpowiedzia do czego i gdzie samemu kliknac odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: liczylem na dowcipniejsza czesc tego forum 23.11.05, 08:22 jest takie przysłowie ormiańsko-chińsko-wietnamskie 'liczył dziad na cudzy obiad, a sam swojego nie zjadł' możesz jednak liczyć po włosku: jeden włosek, dwa włoski, trzy..... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: liczylem na dowcipniejsza czesc tego forum 23.11.05, 08:25 Irish, to prawda stara jak swiat, ze jak umiesz liczyc to licz tylko na siebie:-) Pomimo tego, zycze Ci weselszego FT (ja sobie, tez tego zycze) Pozdrawiam jesiennie;) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: liczylem na dowcipniejsza czesc tego forum 24.11.05, 13:12 nie zycze sobie :) ja tylko sprawdzam czy w tej studni jest echo Odpowiedz Link Zgłoś
anahita_jedyna Re: czyli nie ma dowcipnych ludzi na forum? 25.11.05, 15:47 Mój moherowy beret uciska mi część mózgu odpowiedzialną za dowcip :P Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: czyli nie ma dowcipnych ludzi na forum? 25.11.05, 15:54 jestes pewna?... moze to tylko zbyt ciasno spiete warkoczyki? Odpowiedz Link Zgłoś
anahita_jedyna Re: czyli nie ma dowcipnych ludzi na forum? 25.11.05, 15:57 Warkoczyki przestałam sobie zaplatać jakieś 20 lat temu. No, chyba że to takie długofalowe skutki uboczne :P Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: czyli nie ma dowcipnych ludzi na forum? 25.11.05, 16:47 hmmmmmm no nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś