02.03.06, 20:31
hey, przepraszam, że tu się ładuje, ale czy nie wiesz gdzie w szczecinie, niedaleko ul.Cukrowej jest jakiś parking strzeżony, gdzie można by było moto zostawić? ponieważ ja studiuje w Szczecinie i na wiosne będe sie chciał wybierać właśnie moją padaczką.
Pozdrawiam wszystkie piękne forumowiczki
Yamasz
:::Puść klame, ruszy, i na horyzoncie zniknie...:::
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka