Dodaj do ulubionych

obywatelstwo

24.03.06, 15:12
Witam.Szukam dziewczyny która ma obywatelstwo niemieckie i chciała by zarobic
pieniądze.Wystarczy że pobierze się ze mną.Ja chcę mieszkac w
niemczech.Najlepiej żeby mieszkała już w niemczech.Jeśli znajdzie się takowa
pani to prosze o kontakt.Mój adres internetowy to
rentcar@poczta.fm.Pozdrawiam.Adam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka