Dodaj do ulubionych

Treści gorace, a forma pensjonarska...

17.12.02, 09:23
I to ma być miłość?
A nie można tak normalnie wyłamać drzwi, albo chociaż wyjąc je z zawiasów?
trudny
Obserwuj wątek
    • kathy38 Trudny, jesteś naprawdę trudny... 17.12.02, 10:15
      ... a ja nic z tego postu nie rozumiem?

      pozdrawiam
      • trudny2002 Byłby czas to zmieniać...... 17.12.02, 10:32
        Tak mi łażą po głowie rozmaite , czasem całkiem nieuporządkowane myśli. I one
        są jak to myśli.
        Wolne, niczym nieskrępowane. Raz dotycza tego czegos co było wczoraj, a raz
        same sobie biegną wstecz powiedzmy pięc albo dziesiec lat...a czasem wybiegają
        przed wszystko o było do dziś...
        I tak sobie myślę, nie o sobie ani nie o kimś konkretnym, ale jak czasem
        właśnie taka sztucznie wprowadzona w życie ciasna marynareczka albo kaftanik,
        nie pozwalają kwitnąc uczuciom niekiedy bardzo gorącym...
        Pewni moi znjomi , a usłyszałem o tym od innego znajomego...tak właśnie w życiu
        kochając się gorąco , w tej pensjonarskiej i zakłamanej formie tego życia
        oficjalnego, wypalili tamto uczucie.
        ( Wiem, ze kiedy byli każde w swoim innym zwiazku czy układzie to niby tak
        wypadało...)
        A zresztą co to ja plotkować powinienem we wtorek przed południem?
        Moze tak, bo to takie mieszczańsko krakowskie...
        Pozdrawiam
        ;-)trudny
        I taki znów trudny nie jestem....
        • normals_i_grarzynka Re: Byłby czas to zmieniać...... 31.12.02, 09:31
          Przesadzasz. Forma jest ważna, ale chyba nie aż tak. A poza tym, co to za
          uczucie, co nie przetrwało krótkiej choćby chwili. Albo Małgorzata, albo żadna
          inna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka