Dodaj do ulubionych

sama siebie:)

03.06.06, 12:47
bezgranicznie uwielbiam sama siebie, i tyle.
Obserwuj wątek
    • mateuszwierzbicki Re: sama siebie:) 03.06.06, 13:10
      i to jest Aleksiu postawa ze wszechmiar pożądana :)
      • alex_koz Re: sama siebie:) 03.06.06, 13:38
        tego mojego narcyzmu nic i nikt nie pokona;)
    • voker Re: sama siebie:) 04.06.06, 18:58
      bardzo dobre zdanie :-)
      dodam moze jeszcze haslo: "badz swoim najlepszym przyjacielem? :-)
      • alex_koz Re: sama siebie:) 04.06.06, 21:42
        ja jestem jedyna osoba ktora jest w stanie zrozumiec moja chora psychike;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka