17.06.06, 17:07
dzies za guramy
Obserwuj wątek
    • patchwork30 Re: KadX 20.06.06, 21:54
      o le ole ole oleeee
      • viki2lav Re: KadX 21.06.06, 17:27
        cudze te ole! nasze olane, z goory
        • kanuk Re: KadX 21.06.06, 18:12
          Cyzeruj pazurem.
          • annabellee1 Re: KadX 22.06.06, 12:07
            Pazurem to mozna wyzerowac
            • viki2lav Re: KadX 23.06.06, 08:43
              ale juz odkurzyc nie poRysowac mozna
              • annabellee1 Re: KadX 04.07.06, 23:04
                Rysy som i nic ich nie ruszy. Dyc to ludzie pazerne takie i pazurami by
                rozorali>jakby mogli
                • viki2lav Re: KadX 11.07.06, 08:49
                  alpinisto zostaw czysto!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka