suzi650
08.09.06, 12:50
dwa dni temu po raz pierwszy po niefortunnym upadku na torze (tramwajowym :))
wyjechałam na SVale na miasto. wcześniej sprawdziłam światła, hamulce,
kierunkowskazy, bla bla bla, niestety nie miałam jak sama sprawdzić światła
stopu, które nie działało, ale uświadomili mi to mili panowi z BMW gdy
skręcałam na stację, podjechali wrzeszcząc: "nie masz stopu głupi chuju!!"