emperor
13.03.03, 09:56
Szaki,
hahaha, pewnie sobie do dzisiaj w brode plujesz:))))
-------------------------------------
• A CallGirls adres: 192.168.14.*
Gość: maciek 19-03-2002 13:36 zarchiwowany
kto zna jakieś fajne callgirls. Pytam poważnie.
• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 13:42 zarchiwowany
z forum czy inne?
• A Re: CallGirls
mag_nolia 19-03-2002 13:43 zarchiwowany
mogłabym Ci podać nr telefonu ale jestem...zajęta...
• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 13:46 zarchiwowany
to daj i odloz sluchawke zeby byl wolny
• A Re: CallGirls
saqqara 19-03-2002 14:04 zarchiwowany
powaznie odpowiadam, ze nie znam zadnej, nie mowiac ze fajnej.
• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 14:06 zarchiwowany
a ty zarobic nie chcesz??? :)
saqqara napisał(a):
) powaznie odpowiadam, ze nie znam zadnej, nie mowiac ze
fajnej.
• A Re: CallGirls
saqqara 19-03-2002 14:07 zarchiwowany
hehe, a chcesz umrzec na zawal?;)
• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 14:09 zarchiwowany
ja czy on?
• A Re: CallGirls
saqqara 19-03-2002 14:10 zarchiwowany
a ktory sie zglaszal? nie jestem siostra z mila
sierscia przeprowadzajaca
eutanazje za darmo, ale co tam.
• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 14:13 zarchiwowany
on sie zglaszal, ja cie tylko lansuje, moze masz
jakis ukryty talent w sobie
• A Re: CallGirls
saqqara 19-03-2002 14:15 zarchiwowany
lansujesz mnie? uwazaj, zebys nie przegial, bo
stracisz... klientow;)
aha, i co Ty z tego lansowania bedziesz mial?
• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 14:19 zarchiwowany
jak to co? callgirls za darmo!
mozesz wciagnac kolezanki:)
saqqara napisał(a):
) lansujesz mnie? uwazaj, zebys nie
przegial, bo stracisz... klientow;)
) aha, i co Ty z tego lansowania bedziesz
mial?
• A Re: CallGirls
saqqara 19-03-2002 14:22 zarchiwowany
jesli Ty bedziesz ciagle zajmowal
callgirls, to one wiele nie zarobia, obawiam
sie;)no chyba ze sam tez wezmiesz sie do
roboty;)
• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 14:27
zarchiwowany
jasne, zawsze chcialem byc alfonsem:)
otworze chyba maly cieply i przytulny
burdelik,
mozesz wciagnac kolezanki:)))
• A Re: CallGirls
saqqara 19-03-2002 14:31
zarchiwowany
hehe, od razu alfonsem? a ladna
masz buzke? bo wiesz, alfons czasem po pysku
dostaje;)
• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 15:06
zarchiwowany
po pysku moge dostac, nie
pierwszy i nie ostatni raz!
ale co sie nie robi, by nie
przewiezc slodko kogos w bagazniku:)))))
• A tak na marginesie...
emperor 19-03-2002 15:13
zarchiwowany
.... to co oznacza twoj nick
Saqqara, nie znam cie, a mam dziwne skojarzenia:)
• A Re: tak na marginesie...
saqqara 19-03-2002 15:14
zarchiwowany
pozytywne te
skojarzenia? ;)
• A Re: tak na
marginesie...
emperor 19-03-2002
15:15 zarchiwowany
dla mnie tak:))))))))
• A Re: tak na
marginesie...
saqqara 19-03-2002
15:16 zarchiwowany
:)))
Saqqara to
cmentarz ;)
• A Re: tak na
marginesie...
emperor 19-03-
2002 15:22 zarchiwowany
hahahaha!!!!!! to
nekrofil z ciebie:))))))))
• A Re: tak na
marginesie...
saqqara 19-03-
2002 15:26 zarchiwowany
raczej miejsce
ostatecznego spoczynku dla tych co sie szeroko smieja ;)
• A Re: tak na
marginesie...
emperor 19-03-
2002 15:28 zarchiwowany
i juz chcesz miec
mnie w sobie????? :))))))
• A Re: tak na
marginesie...
saqqara 19-03-
2002 15:30 zarchiwowany
nie rozsmieszaj
mnie, z krzesla spadlam, w pracy jestem ;))