13.03.03, 09:56
Szaki,
hahaha, pewnie sobie do dzisiaj w brode plujesz:))))

-------------------------------------


• A CallGirls adres: 192.168.14.*
Gość: maciek 19-03-2002 13:36 zarchiwowany

kto zna jakieś fajne callgirls. Pytam poważnie.


• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 13:42 zarchiwowany

z forum czy inne?


• A Re: CallGirls
mag_nolia 19-03-2002 13:43 zarchiwowany

mogłabym Ci podać nr telefonu ale jestem...zajęta...


• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 13:46 zarchiwowany

to daj i odloz sluchawke zeby byl wolny


• A Re: CallGirls
saqqara 19-03-2002 14:04 zarchiwowany

powaznie odpowiadam, ze nie znam zadnej, nie mowiac ze fajnej.


• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 14:06 zarchiwowany

a ty zarobic nie chcesz??? :)


saqqara napisał(a):

) powaznie odpowiadam, ze nie znam zadnej, nie mowiac ze
fajnej.



• A Re: CallGirls
saqqara 19-03-2002 14:07 zarchiwowany

hehe, a chcesz umrzec na zawal?;)


• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 14:09 zarchiwowany

ja czy on?


• A Re: CallGirls
saqqara 19-03-2002 14:10 zarchiwowany

a ktory sie zglaszal? nie jestem siostra z mila
sierscia przeprowadzajaca
eutanazje za darmo, ale co tam.


• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 14:13 zarchiwowany

on sie zglaszal, ja cie tylko lansuje, moze masz
jakis ukryty talent w sobie


• A Re: CallGirls
saqqara 19-03-2002 14:15 zarchiwowany

lansujesz mnie? uwazaj, zebys nie przegial, bo
stracisz... klientow;)
aha, i co Ty z tego lansowania bedziesz mial?


• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 14:19 zarchiwowany

jak to co? callgirls za darmo!
mozesz wciagnac kolezanki:)


saqqara napisał(a):

) lansujesz mnie? uwazaj, zebys nie
przegial, bo stracisz... klientow;)
) aha, i co Ty z tego lansowania bedziesz
mial?



• A Re: CallGirls
saqqara 19-03-2002 14:22 zarchiwowany

jesli Ty bedziesz ciagle zajmowal
callgirls, to one wiele nie zarobia, obawiam
sie;)no chyba ze sam tez wezmiesz sie do
roboty;)


• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 14:27
zarchiwowany

jasne, zawsze chcialem byc alfonsem:)
otworze chyba maly cieply i przytulny
burdelik,
mozesz wciagnac kolezanki:)))


• A Re: CallGirls
saqqara 19-03-2002 14:31
zarchiwowany

hehe, od razu alfonsem? a ladna
masz buzke? bo wiesz, alfons czasem po pysku
dostaje;)



• A Re: CallGirls
emperor 19-03-2002 15:06
zarchiwowany

po pysku moge dostac, nie
pierwszy i nie ostatni raz!
ale co sie nie robi, by nie
przewiezc slodko kogos w bagazniku:)))))


• A tak na marginesie...
emperor 19-03-2002 15:13
zarchiwowany

.... to co oznacza twoj nick
Saqqara, nie znam cie, a mam dziwne skojarzenia:)


• A Re: tak na marginesie...
saqqara 19-03-2002 15:14
zarchiwowany

pozytywne te
skojarzenia? ;)



• A Re: tak na
marginesie...
emperor 19-03-2002
15:15 zarchiwowany

dla mnie tak:))))))))


• A Re: tak na
marginesie...
saqqara 19-03-2002
15:16 zarchiwowany

:)))

Saqqara to
cmentarz ;)


• A Re: tak na
marginesie...
emperor 19-03-
2002 15:22 zarchiwowany

hahahaha!!!!!! to
nekrofil z ciebie:))))))))


• A Re: tak na
marginesie...
saqqara 19-03-
2002 15:26 zarchiwowany

raczej miejsce
ostatecznego spoczynku dla tych co sie szeroko smieja ;)


• A Re: tak na
marginesie...
emperor 19-03-
2002 15:28 zarchiwowany

i juz chcesz miec
mnie w sobie????? :))))))


• A Re: tak na
marginesie...
saqqara 19-03-
2002 15:30 zarchiwowany

nie rozsmieszaj
mnie, z krzesla spadlam, w pracy jestem ;))


Obserwuj wątek
    • saqqara Re: callgirls 13.03.03, 10:01
      ej!!! to nie fair!! wyciagasz zarachiwizowane pliki!!!

      a dlaczego mam sobie pluc? ze nie ukrywam ze saqqara to cmentarz?
      • emperor Re: callgirls 13.03.03, 10:05
        nie, ze mnie poznalas:P :))))

        a juz widzialem siebie w roli shake'a, lezacego sobie w domu, a ty pracujesz na
        mnie na autostradzie:)))
        • saqqara Re: callgirls 13.03.03, 11:29
          aaa, ze Cie poznalam.... fakt... jest to powod do plucia :)

          hehehe, jasne, moze i bedziesz lezal ale w rowie, jak Cie moja corvetta
          zachacze:P
          • emperor Re: callgirls 13.03.03, 11:42
            hehe, ale te siwe wlosy to chyba nie przezemnie:))

            corvetta?? chyba wyjde za ciebie... :)
            • saqqara Re: callgirls 13.03.03, 12:41
              nie, przeze mnie, osiwialy kiedy sie zaczelam z ferrym zadawac;P

              ale ja chyba Ciebie nie poprosze... :))))
              • emperor Re: callgirls 13.03.03, 12:55
                ale on cie kocha taka jaka jestes, natury nie poprawiaj:)))


                jak to nie? pomysl ile lasek bedziemy wozic na tylnim siedzeniu:))
                • saqqara Re: callgirls 13.03.03, 13:02
                  moze i kocha, ale dzieki Bogu na wojne poszedl i mam nadzieje ze dlugo z niej
                  nie wroci...jesli wogole wroci:)

                  Twojej laski nie chce wozic... sorka:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka