Dodaj do ulubionych

Wojewódzki

17.10.06, 09:12
Co sądzicie o Kubie Wojewódzkim ?
Obserwuj wątek
    • alinka64 Re: Wojewódzki 17.10.06, 10:54
      Czasem bulwersuje otoczenie ale lubię go ;)
    • izabell32 Re: Wojewódzki 17.10.06, 13:46
      UWIELBIAM GO!Poprawia mi humor , zawsze...
      • valmont79 Re: Wojewódzki 17.10.06, 14:07
        Facet po prostu ma dobry sposób na to, żeby się medialnie sprzedać i nieźle mu to wychodzi
        • wanda_rybka Re: Wojewódzki 17.10.06, 16:51
          Jest zabawny jak wyśmiewa innych,ale mniej zabawnie jeżeli jest się pod Jego
          obstrzałem.
    • gagatka8 Re: Wojewódzki 17.10.06, 17:04
      W pierwszej chwili zaskakuje i rozśmiesza. Potem to już ciągle to samo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka