justysbytomianka 17.10.06, 09:12 Co sądzicie o Kubie Wojewódzkim ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alinka64 Re: Wojewódzki 17.10.06, 10:54 Czasem bulwersuje otoczenie ale lubię go ;) Odpowiedz Link Zgłoś
izabell32 Re: Wojewódzki 17.10.06, 13:46 UWIELBIAM GO!Poprawia mi humor , zawsze... Odpowiedz Link Zgłoś
valmont79 Re: Wojewódzki 17.10.06, 14:07 Facet po prostu ma dobry sposób na to, żeby się medialnie sprzedać i nieźle mu to wychodzi Odpowiedz Link Zgłoś
wanda_rybka Re: Wojewódzki 17.10.06, 16:51 Jest zabawny jak wyśmiewa innych,ale mniej zabawnie jeżeli jest się pod Jego obstrzałem. Odpowiedz Link Zgłoś
gagatka8 Re: Wojewódzki 17.10.06, 17:04 W pierwszej chwili zaskakuje i rozśmiesza. Potem to już ciągle to samo. Odpowiedz Link Zgłoś