Dodaj do ulubionych

Włatcy móch

14.11.06, 17:25
...dzis o 23,10 na TV4

beda ogladali ?
zobaczymy ile "polak potrafi" i jak dobra lub nie bedzie to podroba
Miasteczka SP
Obserwuj wątek
    • drzejms-buond Re: Włatcy móch 14.11.06, 17:27
      no właśnie zaciekawiło mnie...
      dzięki za przypomnienie
      • kch75 Re: Włatcy móch 14.11.06, 17:29
        alez prosze baldzo

        jutro CHYBA 2 czesc bo w nastepny wtorek jest juz 3 , tak mam w programie TT
        • drzejms-buond Re: Włatcy móch 15.11.06, 09:42
          no sorry-wiktorry
          to nie będzie mój ulubiony ..emm...program?film?bajka?

          bavis & butthead przy tym, to arcydzieło!
          • mameluch Re: Włatcy móch 15.11.06, 10:01
            dopiero teraz przeczytałem że coś takiego jest:/
            dla pokrzepienia - szósty sezon 'Głowy rodziny' na dobre się rozpoczął, już 5
            odcinków poszło w Stanach i w sieć oczywiście też:)
            • romcia.p Re: Włatcy móch 15.11.06, 16:31
              cienkie to było :(
              nie sztuka spiasac dialogi jakie gówniarzeria uskutecznia pod blokiem czy w tramwaju
              szczyt odwagi - bluzgi+1antysemicki dowcip (marny skądinąd)szybciuteńko skontrowany przez "ty antysemito""jestem za młody by byc antysemitą"
              • drzejms-buond Re: Włatcy móch 30.11.06, 11:38
                żenuła nieustająca..
                ale wczoraaj rozbawiło mnie...

                -czesiu , a ty czemu nie śpiewasz?
                -zapomniałem SŁOWOOO !
                ...............
                .........
                ...
                a, wiem...allelujaaaa, allleeeeluuujaaaa"


                to jak ulubiona, hę,hę piosenka kolegi z pracy...
                uwaga!cytuję (zwrotkę? refren?)
                "oooooooooooo o o beko..."
                • mameluch Re: Włatcy móch 30.11.06, 11:57
                  drzejms-buond napisał:

                  > "oooooooooooo o o beko..."

                  Ty, ja to znam!;)

                  zdarzyło mi się przypadkiem widzieć większość jednego odcinka 'Włatcy móch' i
                  niezbyt mi podeszło. toporne to jakieś straszliwie. jednak zostanę przy nowych
                  odcinkach 'Głowy rodziny':D
                  • drzejms-buond Re: Włatcy móch 30.11.06, 13:57
                    ja niby też nie ogladam - poszło, z automatu , po montypytonie!
                    • drzejms-buond Re: Włatcy móch 18.12.06, 11:47
                      a tego ni kumam...
                      w wersji "poósmej" wypikowali
                      "spieprzaj dziaduwo", "pedałko"
                      ale "luja" nie wypikali
                      ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka