kch75 14.11.06, 17:25 ...dzis o 23,10 na TV4 beda ogladali ? zobaczymy ile "polak potrafi" i jak dobra lub nie bedzie to podroba Miasteczka SP Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
drzejms-buond Re: Włatcy móch 14.11.06, 17:27 no właśnie zaciekawiło mnie... dzięki za przypomnienie Odpowiedz Link Zgłoś
kch75 Re: Włatcy móch 14.11.06, 17:29 alez prosze baldzo jutro CHYBA 2 czesc bo w nastepny wtorek jest juz 3 , tak mam w programie TT Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Włatcy móch 15.11.06, 09:42 no sorry-wiktorry to nie będzie mój ulubiony ..emm...program?film?bajka? bavis & butthead przy tym, to arcydzieło! Odpowiedz Link Zgłoś
mameluch Re: Włatcy móch 15.11.06, 10:01 dopiero teraz przeczytałem że coś takiego jest:/ dla pokrzepienia - szósty sezon 'Głowy rodziny' na dobre się rozpoczął, już 5 odcinków poszło w Stanach i w sieć oczywiście też:) Odpowiedz Link Zgłoś
romcia.p Re: Włatcy móch 15.11.06, 16:31 cienkie to było :( nie sztuka spiasac dialogi jakie gówniarzeria uskutecznia pod blokiem czy w tramwaju szczyt odwagi - bluzgi+1antysemicki dowcip (marny skądinąd)szybciuteńko skontrowany przez "ty antysemito""jestem za młody by byc antysemitą" Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Włatcy móch 30.11.06, 11:38 żenuła nieustająca.. ale wczoraaj rozbawiło mnie... -czesiu , a ty czemu nie śpiewasz? -zapomniałem SŁOWOOO ! ............... ......... ... a, wiem...allelujaaaa, allleeeeluuujaaaa" to jak ulubiona, hę,hę piosenka kolegi z pracy... uwaga!cytuję (zwrotkę? refren?) "oooooooooooo o o beko..." Odpowiedz Link Zgłoś
mameluch Re: Włatcy móch 30.11.06, 11:57 drzejms-buond napisał: > "oooooooooooo o o beko..." Ty, ja to znam!;) zdarzyło mi się przypadkiem widzieć większość jednego odcinka 'Włatcy móch' i niezbyt mi podeszło. toporne to jakieś straszliwie. jednak zostanę przy nowych odcinkach 'Głowy rodziny':D Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Włatcy móch 30.11.06, 13:57 ja niby też nie ogladam - poszło, z automatu , po montypytonie! Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Włatcy móch 18.12.06, 11:47 a tego ni kumam... w wersji "poósmej" wypikowali "spieprzaj dziaduwo", "pedałko" ale "luja" nie wypikali ? Odpowiedz Link Zgłoś