Dodaj do ulubionych

Wyznania żonatych mężczyzn :D

05.05.07, 20:52
Wojtek (żonaty od 11 lat)
- Od lat kocham tę samą kobietę.
Żona mnie zabije, jak się dowie!



Zbyszek (żonaty od 23 lat)
- Mamy z żoną sposób na szczęśliwe pożycie małżeńskie. Dwa razy w tygodniu
idziemy do przytulnej restauracji, trochę wina, dobre jedzenie...
Żona chodzi we wtorki, ja w piątki.



Henryk (żonaty od 17 lat)
- Ktoś mi ukradł wszystkie karty kredytowe, ale nie zamierzam zgłosić tego na
policję.
Złodziej wydaje mniej niż moja żona.



Mirek (żonaty od 12 lat)
- Wszędzie zabieram moją żonę, ale Ona zawsze znajduje drogę powrotną.



Jurek (żonaty od 29 lat)
- Zapytałem żonę: "Gdzie chciałaby pójść na naszą rocznicę?"
Ona na to: "Gdzieś, gdzie jeszcze nie byłam".
Więc odpowiadam: "Może do kuchni ?"



Piotrek (żonaty od 3 miesięcy)
- Zawsze trzymamy się za ręce.
Jak puszczę, to zaraz robi zakupy.




Michał (żonaty od 21 lat)
- Żona ma elektryczną sokowirówkę, elektryczny toster, elektryczny piecyk do
chleba. Kiedyś powiedziała, że ma tyle gadżetów, że nie ma
gdzie usiąść.
Więc jej kupiłem krzesło elektryczne.



Leon (żonaty od 11 lat)
- Dostaliśmy z żoną pokój z łóżkiem wodnym w hotelu. Żona nazwała go Morzem
Martwym.
Obserwuj wątek
    • bromden1 Marian lat 47 05.05.07, 20:59
      żonaty od lat 23
      "kiedyś wracam wcześniej z pracy patrzę a moja żona z jakimś w łożku; a ja do
      nich "co to kurwa jest!" a moja żona na to "a nie mówiłam, że ten mój to debil?
      • bromden1 To było z cylku znacie? tak 05.05.07, 21:00
        to posłuchajcie
      • nutopia Re: Marian lat 47 05.05.07, 21:18
        bromden1 napisał:

        > żonaty od lat 23
        > "kiedyś wracam wcześniej z pracy patrzę a moja żona z jakimś w łożku; a ja
        do
        > nich "co to kurwa jest!" a moja żona na to "a nie mówiłam, że ten mój to
        debil?


        dobre!:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka