Dodaj do ulubionych

mam na sobie

05.05.07, 22:37
czarne spodnie, czarną bluzkę, czarną gumkę na włosach

ja już nie wiem czy mam jakies inne kolory w szafie oprócz czarnego
Obserwuj wątek
    • nekroskop88 Re: mam na sobie 05.05.07, 22:37
      > ja już nie wiem czy mam jakies inne kolory w szafie

      białe gumki?
      • nutopia Re: mam na sobie 05.05.07, 22:39
        nekroskop88 napisał:

        > > ja już nie wiem czy mam jakies inne kolory w szafie
        >
        > białe gumki?
        >
        >
        mówiłam o szafie a nie torebce;)
        • nekroskop88 Re: mam na sobie 05.05.07, 22:40
          sorry :)
          • nutopia Re: mam na sobie 05.05.07, 22:41
            nekroskop88 napisał:

            > sorry :)
            >
            >
            nie gniewam się
            bo co TY mozesz o tym wiedzieć młody człowieku:D
            • bromden1 Jedna z moich czternastu rybek 05.05.07, 23:13
              jest cała czarna. ale jako jedyna nigdy nie robi pyk pyk. Deprecha czy co?
              • nutopia Re: Jedna z moich czternastu rybek 05.05.07, 23:15
                bromden1 napisał:

                > jest cała czarna. ale jako jedyna nigdy nie robi pyk pyk. Deprecha czy co?


                to moja duchowa siostra
                <wzdech>
              • zewsi Bo to żałobniczka jest :-) 07.05.07, 13:53
                pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBa%C5%82obniczka
    • stefan.bialystok Księża też nie mają innego koloru w szafie... 05.05.07, 23:13
      ...tylko czarny.
      • bromden1 Oj Stefan, ornaty są w wielu kolorach 05.05.07, 23:13
      • nutopia Re: Księża też nie mają innego koloru w szafie... 05.05.07, 23:15
        stefan.bialystok napisał:

        > ...tylko czarny.

        ty stefek to musiałeś kiedyś tym księdzem być
        • lullu1 Re: Księża też nie mają innego koloru w szafie... 05.05.07, 23:21
          nutopia napisała:

          > stefan.bialystok napisał:
          >
          > > ...tylko czarny.
          >
          > ty stefek to musiałeś kiedyś tym księdzem być

          czy aby nie tym,co nawracał Betanki;)
          • bromden1 W szafie ksiądz ornaty ma kolorowe 05.05.07, 23:32
            ministrantem byłem dwa lata
            • nutopia Re: W szafie ksiądz ornaty ma kolorowe 05.05.07, 23:32
              bromden1 napisał:

              > ministrantem byłem dwa lata

              ja sypałam kwiatki:D
              • bromden1 Czarne jak się domyślam 05.05.07, 23:37
                • nutopia Re: Czarne jak się domyślam 05.05.07, 23:51
                  wtedy jeszcze radosnym dziecięciem byłam
              • obserwer11 Re: W szafie ksiądz ornaty ma kolorowe 05.05.07, 23:38
                jak można tak niszczyć kwiatki !???
                i sypać garściami pod nogi śmiertelnika ?
                • nutopia Re: W szafie ksiądz ornaty ma kolorowe 05.05.07, 23:52
                  obserwer11 napisał:

                  > jak można tak niszczyć kwiatki !???
                  > i sypać garściami pod nogi śmiertelnika ?


                  wolałam to niż picie piwa w klatce
                  (choc i na to przyszedł czas)
        • stefan.bialystok Re: Księża też nie mają innego koloru w szafie... 05.05.07, 23:43
          Już od 17 lat nie chodzę do kościoła, więc nie wiem w jakie szaty przebiera się czarna sukienka. Swoją drogą czekam na boks. Oj, będzie się działo.
          • nutopia Re: Księża też nie mają innego koloru w szafie... 05.05.07, 23:52
            stefan.bialystok napisał:

            > Już od 17 lat nie chodzę do kościoła, więc nie wiem w jakie szaty przebiera
            się
            > czarna sukienka. Swoją drogą czekam na boks. Oj, będzie się działo.

            a ja na botoks
    • bromden1 A ja mam na sobie 06.05.07, 12:34
      bokserki koloru sprany granat
      • 11rewresbo Re: A ja mam na sobie 06.05.07, 13:25
        www.youtube.com/watch?v=_erzADYOXQM&mode=related&search=
        • nutopia Re: A ja mam na sobie 07.05.07, 13:40
          masz na sobie tę sukieneczkę?
          • nutopia Re: A ja mam na sobie 07.05.07, 13:53
            hej posłuchałam parę innych kawałków tej pani
            kawał głosu ma ta pani
            uznanie
            • nekroskop88 Re: A ja mam na sobie 07.05.07, 14:01
              no, fajna jest:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka