nutopia 05.05.07, 22:37 czarne spodnie, czarną bluzkę, czarną gumkę na włosach ja już nie wiem czy mam jakies inne kolory w szafie oprócz czarnego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nekroskop88 Re: mam na sobie 05.05.07, 22:37 > ja już nie wiem czy mam jakies inne kolory w szafie białe gumki? Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: mam na sobie 05.05.07, 22:39 nekroskop88 napisał: > > ja już nie wiem czy mam jakies inne kolory w szafie > > białe gumki? > > mówiłam o szafie a nie torebce;) Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: mam na sobie 05.05.07, 22:41 nekroskop88 napisał: > sorry :) > > nie gniewam się bo co TY mozesz o tym wiedzieć młody człowieku:D Odpowiedz Link Zgłoś
bromden1 Jedna z moich czternastu rybek 05.05.07, 23:13 jest cała czarna. ale jako jedyna nigdy nie robi pyk pyk. Deprecha czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Jedna z moich czternastu rybek 05.05.07, 23:15 bromden1 napisał: > jest cała czarna. ale jako jedyna nigdy nie robi pyk pyk. Deprecha czy co? to moja duchowa siostra <wzdech> Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Bo to żałobniczka jest :-) 07.05.07, 13:53 pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBa%C5%82obniczka Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Księża też nie mają innego koloru w szafie... 05.05.07, 23:13 ...tylko czarny. Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Księża też nie mają innego koloru w szafie... 05.05.07, 23:15 stefan.bialystok napisał: > ...tylko czarny. ty stefek to musiałeś kiedyś tym księdzem być Odpowiedz Link Zgłoś
lullu1 Re: Księża też nie mają innego koloru w szafie... 05.05.07, 23:21 nutopia napisała: > stefan.bialystok napisał: > > > ...tylko czarny. > > ty stefek to musiałeś kiedyś tym księdzem być czy aby nie tym,co nawracał Betanki;) Odpowiedz Link Zgłoś
bromden1 W szafie ksiądz ornaty ma kolorowe 05.05.07, 23:32 ministrantem byłem dwa lata Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: W szafie ksiądz ornaty ma kolorowe 05.05.07, 23:32 bromden1 napisał: > ministrantem byłem dwa lata ja sypałam kwiatki:D Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Czarne jak się domyślam 05.05.07, 23:51 wtedy jeszcze radosnym dziecięciem byłam Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: W szafie ksiądz ornaty ma kolorowe 05.05.07, 23:38 jak można tak niszczyć kwiatki !??? i sypać garściami pod nogi śmiertelnika ? Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: W szafie ksiądz ornaty ma kolorowe 05.05.07, 23:52 obserwer11 napisał: > jak można tak niszczyć kwiatki !??? > i sypać garściami pod nogi śmiertelnika ? wolałam to niż picie piwa w klatce (choc i na to przyszedł czas) Odpowiedz Link Zgłoś
stefan.bialystok Re: Księża też nie mają innego koloru w szafie... 05.05.07, 23:43 Już od 17 lat nie chodzę do kościoła, więc nie wiem w jakie szaty przebiera się czarna sukienka. Swoją drogą czekam na boks. Oj, będzie się działo. Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: Księża też nie mają innego koloru w szafie... 05.05.07, 23:52 stefan.bialystok napisał: > Już od 17 lat nie chodzę do kościoła, więc nie wiem w jakie szaty przebiera się > czarna sukienka. Swoją drogą czekam na boks. Oj, będzie się działo. a ja na botoks Odpowiedz Link Zgłoś
11rewresbo Re: A ja mam na sobie 06.05.07, 13:25 www.youtube.com/watch?v=_erzADYOXQM&mode=related&search= Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: A ja mam na sobie 07.05.07, 13:53 hej posłuchałam parę innych kawałków tej pani kawał głosu ma ta pani uznanie Odpowiedz Link Zgłoś