iweka 16.05.07, 11:03 gdy Ci opowiadaja o swoim życiu codziennym, zainteresowaniach, przeżyciach czy refleksjach; szczególnie wtedy gdy posługują się przy tym ładnym językim; samo słuchanie sprawia mi dużo przyjemność Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mario320 Re: Będę kopał najgłębszą ... 16.05.07, 14:47 ...dziure w ziemi, to lubie. Kto sie przylaczy... Wiecej na Forum Humorum, Odpowiedz Link Zgłoś
jasnowidz-santi LUBIĘ AMARANTY 17.05.07, 00:50 AWANSE SPOŁECZNE :) SWOJĄ PRACĘ i AMARANTY, zatem KOLOR RÓŻOWY :) Lubię najbardziej również realizować się na wielu płaszczyznach ;d Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: LUBIĘ AMARANTY 17.05.07, 15:30 skoro tak różne rzeczy lubicie, to warto osobne wątki zakładać :) Witam na forum :) Odpowiedz Link Zgłoś