Dodaj do ulubionych

słychać interesujących ludzi

16.05.07, 11:03
gdy Ci opowiadaja o swoim życiu codziennym, zainteresowaniach, przeżyciach czy
refleksjach; szczególnie wtedy gdy posługują się przy tym ładnym językim;
samo słuchanie sprawia mi dużo przyjemność
Obserwuj wątek
    • mario320 Re: Będę kopał najgłębszą ... 16.05.07, 14:47
      ...dziure w

      ziemi, to lubie. Kto sie przylaczy...
      Wiecej na Forum Humorum,
      • jasnowidz-santi LUBIĘ AMARANTY 17.05.07, 00:50
        AWANSE SPOŁECZNE :) SWOJĄ PRACĘ i AMARANTY, zatem KOLOR RÓŻOWY :)
        Lubię najbardziej również realizować się na wielu płaszczyznach ;d
        • mateuszwierzbicki Re: LUBIĘ AMARANTY 17.05.07, 15:30
          skoro tak różne rzeczy lubicie, to warto osobne wątki zakładać :)
          Witam na forum :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka