sunrise2006
21.05.07, 09:30
Dziewuchy, please, zmotywujcie mnie jakoś. Musze prace pisać!!!!! musze!!!!!!
cholera ale tak trudno usiąśc na dupie, nie wchodzić na forum i po prostu
pisać. ;((( Moja wena, motywacja, jakkolwiek to nazwiecie, gdzieś lata nade
mną, ale kontaktu ze mną nie łapie. A w sumie, mam teraz luz do pisania,
chłopisko przecie znowu w roli Anioła, po zeszłotygodniowym wybuchu, więc na
rękach noszona, mam spokój i luz, do pracy dopiero na wieczór dziś idę. No
tylko ...motywacja..........motywacjo halo, gdzie jesteś? zapraszam.
WSpadniesz>? może na kawkę, albo najlepiej na cały dzięń?..........hmm, ktoś
puka.. Może motywacja ? ;))