stephen_s
18.06.07, 17:13
Pytam, bo szukam pracy (znowu / ciągle). I w ogłoszeniach m.in. widziałem tę
funkcję... tylko nie wiem, co ona oznacza :) I jakie sa dla niej wymagania :)
Pomocy!!!
Swoją drogą, prościej byłoby szukać pracy, gdyby pracodawcy nie wymyślali tak
napuszonych i nic nie mówiących nazw stanowisk. Czy nie prościej napisać
"pracownik infolinii" zamiast "specjalista ds. obsługi klienta"? Wedle tej
poetyki, to może np. "Key account manager" to po prostu woźny..? ;))