Dodaj do ulubionych

witam wszystkich

24.06.07, 20:45
przez przypadek natknęłam się na to forum i chciałabym ty zaglądać częściej,
tak więc witam i pozdrawiam wszystkich, od siebie mogę dodać, że jestem mamą
10 m-cznego synka no i ... lubię sobie pogadać !
Obserwuj wątek
    • anna_sla Re: witam wszystkich 24.06.07, 22:03
      Witam również i zapraszam do pisania..
      • witaminka29 Re: witam wszystkich 25.06.07, 07:48
        Witam witam i do pisania zapraszam tak jak Ania.....
        • e-dziunia Re: witam wszystkich 25.06.07, 12:59
          witaj vera30 :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka