vera30 24.06.07, 20:45 przez przypadek natknęłam się na to forum i chciałabym ty zaglądać częściej, tak więc witam i pozdrawiam wszystkich, od siebie mogę dodać, że jestem mamą 10 m-cznego synka no i ... lubię sobie pogadać ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anna_sla Re: witam wszystkich 24.06.07, 22:03 Witam również i zapraszam do pisania.. Odpowiedz Link Zgłoś
witaminka29 Re: witam wszystkich 25.06.07, 07:48 Witam witam i do pisania zapraszam tak jak Ania..... Odpowiedz Link Zgłoś