Dodaj do ulubionych

brak apetytu :(

20.08.07, 16:05
mój czterolatek od kilku miesięcy coraz gorzej je. na nic nie ma
ochoty, jest dosłownie kilka potraw, które chętnie zjada. nie daje
się namówić na spróbowanie czegokolwiek nowego. kanapek wogóle nie
jada, chyba że tosta, ale tylko samego. po prostu katastrofa.
badania na pasożyty wyszły negatywnie, więc nie tu leży przyczyna.
dodam że do niedawna nie było prblemu, jadł wszystko. czy problem
leży w jakichś zmianach związanych z rozwojem dziecka w tym wieku?
od września mój maluszek idzie do przedszkola i obawiam się że tam
już wogóle będzie tragedia. jest szczuplutki, choć nie jakiś
przeraźliwie chudy, ale jak tak dalej pójdzie i dojdą stersy
związane z przedszkolem, to obawiam się poważnie o jego zdrowie.
chcę jeszcze spróbować kupić jakieś witaminy na poprawę apetytu.
może macie jakieś sprawdzone leki albo sposoby na zachęcenie malucha
do jedzenia. będę wdzięczna za pomoc.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka