Dodaj do ulubionych

szukam mlodego

16.12.01, 18:10
dla swej lubej na wszystko gotowego
Obserwuj wątek
    • czarna_wdowka Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 18:53
      malego mena prawdziwego
      • maryjo2 Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 18:55
        A czy taki w ogole istnieje??? Bo mam pewne obawy...
        • vulpius Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 22:07
          maryjo2 napisał(a):

          > A czy taki w ogole istnieje??? Bo mam pewne obawy...

          jakiś by się znalazł :))

          • yess Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 22:09
            jakis to zawsze sie znajdzie
            • vulpius Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 22:38
              yess napisał(a):

              > jakis to zawsze sie znajdzie

              no i mamy chętnego :))
              • yess Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 22:58
                nie jestem chlopcem jakby co
                • Gość: bachuu Re: szukam mlodego i odwaznego IP: *.lot.pl 16.12.01, 23:03
                  yess napisał(a):

                  > nie jestem chlopcem jakby co

                  ja zupelnie niechcacy jestem chlopcem ( hi hi, ale to brzmi )
                  ale pozwole sie zapytac niestosownie : co rozumiemy pod pojeciem wszystko,
                  znaczy w jaka strone to wszystko bedzie podazac.
                  czekam na pilna odpowiedz
                  uklony
                  • yess Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 23:05
                    wszystko to wszystko. od bycia po szalencza milosc. ale musisz zapyac co autor
                    ma na mysli
                    • bachuu Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 23:13
                      no i tu wg mnie rozpoczyna sie dramat. bo kto widzial myslace pajeczaki ?
                      ale mimo to jestem zaciekawiony odpowiedzi.
                      nawet powiem tym bardziej.
                      ciekawe by bylo spojrzec na swiat okiem pajaka a coz dopiero ho ho czarnej
                      wdowy.
                      powiem nie banalne a na pewno nie mialkie
                      uszanowanie
    • Gość: stary Re: szukam mlodego IP: *.proxy.aol.com 17.12.01, 04:06
      Szukam starego do wszystkiego.stary.
    • kitek1 witaj Tora Bora 17.12.01, 09:04
      jam gotow na wszystko,
      • yess Re: witaj Tora Bora 17.12.01, 09:15
        kitek a co ty tu robisz? przciez juz znalazes wybranke
        • kitek1 Re: witaj Tora Bora 17.12.01, 09:19
          wirtualne wybranki, nie graza wrednymi tesciowymi-yessiami, wiec ilosc nie gra
          roli,
          • yess Re: witaj Tora Bora 17.12.01, 09:22
            kitek po pierwsze do tersciowej mi daleko a po drugie drogi kitku liczy sie
            jakosc a nie ilosci ale ty chyba jeszcze za maly jestes aby to zrozumiec.
            • kitek1 Re: witaj Tora Bora 17.12.01, 09:24
              od Ciebie, to chyba nawet Fogg jest mlodszy, niedoszla tesciowo,
              • yess Re: witaj Tora Bora 17.12.01, 09:27
                Fogg dziecko drogie juz dawno gra w kregle z aniolami. nie dalabym rady tyle
                pociagnac. wierzysz we wszystko co mowia w dobranockach?
                • kitek1 Re: witaj Tora Bora 17.12.01, 09:30
                  lubie dobranocki, nie czapiaja sie tam tak, jak Ty mnie bez przerwy,
    • czarna_wdowka nastepnego prosze, 21.12.01, 20:22
      tamtem byl calkiem fajny,
      • Gość: MMMM Re: nastepnego prosze, IP: *.skane.se 23.12.01, 05:18
        czarna_wdowka napisał(a):

        > tamtem byl calkiem fajny,



        TY WIEDZ´MO W DUPE JEBANA


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka