czarna_wdowka 16.12.01, 18:10 dla swej lubej na wszystko gotowego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czarna_wdowka Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 18:53 malego mena prawdziwego Odpowiedz Link Zgłoś
maryjo2 Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 18:55 A czy taki w ogole istnieje??? Bo mam pewne obawy... Odpowiedz Link Zgłoś
vulpius Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 22:07 maryjo2 napisał(a): > A czy taki w ogole istnieje??? Bo mam pewne obawy... jakiś by się znalazł :)) Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 22:09 jakis to zawsze sie znajdzie Odpowiedz Link Zgłoś
vulpius Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 22:38 yess napisał(a): > jakis to zawsze sie znajdzie no i mamy chętnego :)) Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 22:58 nie jestem chlopcem jakby co Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bachuu Re: szukam mlodego i odwaznego IP: *.lot.pl 16.12.01, 23:03 yess napisał(a): > nie jestem chlopcem jakby co ja zupelnie niechcacy jestem chlopcem ( hi hi, ale to brzmi ) ale pozwole sie zapytac niestosownie : co rozumiemy pod pojeciem wszystko, znaczy w jaka strone to wszystko bedzie podazac. czekam na pilna odpowiedz uklony Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 23:05 wszystko to wszystko. od bycia po szalencza milosc. ale musisz zapyac co autor ma na mysli Odpowiedz Link Zgłoś
bachuu Re: szukam mlodego i odwaznego 16.12.01, 23:13 no i tu wg mnie rozpoczyna sie dramat. bo kto widzial myslace pajeczaki ? ale mimo to jestem zaciekawiony odpowiedzi. nawet powiem tym bardziej. ciekawe by bylo spojrzec na swiat okiem pajaka a coz dopiero ho ho czarnej wdowy. powiem nie banalne a na pewno nie mialkie uszanowanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stary Re: szukam mlodego IP: *.proxy.aol.com 17.12.01, 04:06 Szukam starego do wszystkiego.stary. Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: witaj Tora Bora 17.12.01, 09:15 kitek a co ty tu robisz? przciez juz znalazes wybranke Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: witaj Tora Bora 17.12.01, 09:19 wirtualne wybranki, nie graza wrednymi tesciowymi-yessiami, wiec ilosc nie gra roli, Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: witaj Tora Bora 17.12.01, 09:22 kitek po pierwsze do tersciowej mi daleko a po drugie drogi kitku liczy sie jakosc a nie ilosci ale ty chyba jeszcze za maly jestes aby to zrozumiec. Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: witaj Tora Bora 17.12.01, 09:24 od Ciebie, to chyba nawet Fogg jest mlodszy, niedoszla tesciowo, Odpowiedz Link Zgłoś
yess Re: witaj Tora Bora 17.12.01, 09:27 Fogg dziecko drogie juz dawno gra w kregle z aniolami. nie dalabym rady tyle pociagnac. wierzysz we wszystko co mowia w dobranockach? Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: witaj Tora Bora 17.12.01, 09:30 lubie dobranocki, nie czapiaja sie tam tak, jak Ty mnie bez przerwy, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MMMM Re: nastepnego prosze, IP: *.skane.se 23.12.01, 05:18 czarna_wdowka napisał(a): > tamtem byl calkiem fajny, TY WIEDZ´MO W DUPE JEBANA Odpowiedz Link Zgłoś