nitoni 28.10.07, 22:39 jeśli ktoś nie pił jeszcze niech nadrobi zaległości. niepasteryzowane piwo o smaku piwa. nie jakieś tam tyskie eurobadziewie tudzież drożdżowy żubr po których boli brzuch i znaczy się miejsce w sposób cokolwiek smrodliwy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
11rewresbo Re: Ciechan 28.10.07, 23:59 już dawno temu w ArHelenie było takie ; spróbuj jeszcze "Żyw/i/e" , " Naturaln/i/e" i niepotrzebne też niepasteryzowanewe kupisz w "Alkomatach Swiatła" na ul.Słoniowej Odpowiedz Link Zgłoś
nitoni Re: Ciechan 29.10.07, 08:36 tak, od kilku lat "ciechan" jest w sprzedaży. "żywe" też jest dobre oczywiście Odpowiedz Link Zgłoś
spiacy_z_otwartymi_oczami Re: Ciechan 29.10.07, 18:16 Jak dla mnie noting speszial. Piłem już z pół roku temu. Odpowiedz Link Zgłoś