28.10.07, 22:39
jeśli ktoś nie pił jeszcze niech nadrobi zaległości. niepasteryzowane piwo o
smaku piwa. nie jakieś tam tyskie eurobadziewie tudzież drożdżowy żubr po
których boli brzuch i znaczy się miejsce w sposób cokolwiek smrodliwy
Obserwuj wątek
    • 11rewresbo Re: Ciechan 28.10.07, 23:59
      już dawno temu w ArHelenie było takie ;
      spróbuj jeszcze "Żyw/i/e" , " Naturaln/i/e" i niepotrzebne
      też niepasteryzowanewe kupisz w "Alkomatach Swiatła" na ul.Słoniowej
      • zewsi Re: Ciechan 29.10.07, 08:33
        www.piwaswiata.com/index.php?op=pgw&id=21
      • nitoni Re: Ciechan 29.10.07, 08:36
        tak, od kilku lat "ciechan" jest w sprzedaży. "żywe" też jest dobre oczywiście
    • stefan.bialystok Re: Ciechan 29.10.07, 16:41
      I tak lubię jabole.
    • spiacy_z_otwartymi_oczami Re: Ciechan 29.10.07, 18:16
      Jak dla mnie noting speszial.

      Piłem już z pół roku temu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka