czort
18.12.01, 15:49
a ten watek jezd dla rzucajacych miesem tez!!! precz z hipokryzja!
magnolia - odpowiadam
w wa-wie mam zarezerwowany hotel. dobrzy ludzie to mi zrobili. ale z tego, co
wiem do tej pory, to najprawdopodobniej nie bede w nim spala!!!
propozycji noclegow jezd kilka, jeno wybierac!