Dodaj do ulubionych

watek czortowski i reszty, chcecie tu pisac?

18.12.01, 15:49
a ten watek jezd dla rzucajacych miesem tez!!! precz z hipokryzja!


magnolia - odpowiadam
w wa-wie mam zarezerwowany hotel. dobrzy ludzie to mi zrobili. ale z tego, co
wiem do tej pory, to najprawdopodobniej nie bede w nim spala!!!
propozycji noclegow jezd kilka, jeno wybierac!
Obserwuj wątek
    • mag_nolia Re: watek czortowski i reszty, chcecie tu pisac? 18.12.01, 15:51
      dzięki Czorcie!
      • anka1 Re: watek czortowski i reszty, chcecie tu pisac? 18.12.01, 15:53
        kurza twarz a ja juz wyjadlam miesko ktore z soba mialam:))) i czasu tez juz mam malo!(((
      • czort Re: watek czortowski i reszty, chcecie tu pisac? 18.12.01, 15:54
        prosze uprzejmie!
    • mina.mina Re: watek czortowski i reszty, chcecie tu pisac? 18.12.01, 15:53
      ja bede tu pisac!
      chuj w dupe wszystkim filistrom - takie moje motto:)))
      • emperor Re: watek czortowski i reszty, chcecie tu pisac? 18.12.01, 15:58
        mina.mina napisał(a):

        > ja bede tu pisac! / pisal!
        > chuj w dupe (i kamieni kupe) wszystkim filistrom - takie moje motto:)))

        • takatam Re: watek czortowski i reszty, chcecie tu pisac? 18.12.01, 16:04
          az mi zal, ze nie jestem w waszej bandzie, szkoda ,ze warszawa to nie poznan,
          tez bym chciala z wami na piwo...
          a mieso.... :))))
          a ja bede tu sie tez wpisywala i juz:)))))
          • mina.mina Re: watek czortowski i reszty, chcecie tu pisac? 18.12.01, 16:11
            takatam, nie placz! mnie tez w wawie nie bedzie. umowimy sie w tym czasie
            online i scioramy sie we dwie - co ty na to?:)
            • czort Re: watek czortowski i reszty, chcecie tu pisac? 18.12.01, 16:12
              takatam, nic nie ma na przeszkodzie, bys dojechala, ludzie przyjada z wiekszej
              odleglosci niz poznan!!!
              • takatam czort 18.12.01, 16:16
                milo mi to slyszec, ale uwarunkowania rodzinne i finansowe(glownie) nie pozwola
                mi na tak zarypisty wybryk...a chcialabym, chciaaaaaala...
                • czort Retakatam 18.12.01, 16:32
                  podobno chciec, to moc. ale rozumiem - finanse!
                  pozwolisz, ze kolejny piatkowy kielonek za cie wypije?
                  • takatam Re: Retakatam 18.12.01, 16:38
                    czort napisał(a):

                    > podobno chciec, to moc. ale rozumiem - finanse!
                    > pozwolisz, ze kolejny piatkowy kielonek za cie wypije?

                    pij czorcie drogi, a moze nastepny zlot w poznaniu?:)
                    • czort Re: Retakatam 18.12.01, 16:40
                      w kwietniu u mnie bedzie miedzy 20 a 30 kwietnia, takze pamietaj! do mnie
                      bydziesz miala dalej niz do wawy
            • takatam mina 18.12.01, 16:14
              ja na to...o, jak bardzo chce, ale... moj dostep do netu zostal z lekka
              ograniczony i nie znam dnai, ani godziny...mieso!
              • mina.mina Re: mina 18.12.01, 16:17
                dziecko drogie, jak ty sie wyrazasz! nie mowi sie mieso, tylko kurwa mac! a
                fe!:)
                • takatam mieso 18.12.01, 16:40
                  alez jak rooozkooosznie jest powiedziec ... mieeeeeeesoooooooo:)))))))))))
                  takie...a feeeee!
                  moja wyobraznia bardziej toleruje... kurwa! zawsze to widok przyjemniejszy ( no
                  czasami nie:)))) )
                • o+o-o Re: mina 18.12.01, 16:49
                  mina.mina napisał(a):

                  > dziecko drogie, jak ty sie wyrazasz! nie mowi sie mieso, tylko kurwa mac! a
                  > fe!:)


                  Dziecko Drogie, jak ty sie wyrazasz! nie mowi sie mieso, tylko (tutaj piguleczka),
                  a fe! - jaka gorzka w smaku!




    • Gość: pomerank Re: watek czortowski i reszty, chcecie tu pisac? IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.01, 18:16
      O! Jaki ciekawy wątek!- pomyslała pomeranka i nikomu nic nie mówiąc usiadła
      cichutko w kąciku i tak zaczęła kląć, że liście z drzew opadały.

      A lato tego roku było...
      • mina.mina Re: watek czortowski i reszty, chcecie tu pisac? 18.12.01, 21:07
        ...wybitnie chujowe, jezli o aure chodzi.
        • Gość: leziox Re: nie chcem ale muszem IP: *.arcor-ip.net 19.12.01, 00:12
          Muszem coś powiedzieć,bo mnie kurwica chwyciła nagła.
          Niech żyje rzucanie mięchem!!!Chuj w dupę niewydarzonym prawiczkom oraz innym
          kurwom moralizującym.Wypierdalają niech na swoje chujojebskie wątki i tam sobie
          cukrzą,miodzą,słodzą,cynamonią,goździkują i...ach,pawia zaraz pierdolnę.
          Mina masz rację.Ci,co są za grzeczni,mają za szeroki uśmieszek,są za
          uprzejmi,nie klną niby wcale,to przeważnie jakieś utajone perwersyjne
          świnie,typu księdza proboszcza pierdolącego w plebanii małych chłopców i niech
          nikt nie mówi,że czegoś takiego nie było.
          Ja też potrafię być uprzejmy.I grzeczny nawet.Ale takie kurewskie nawracanie
          powinni sobie te dupojeby schować gdziekolwiek,mnie nie nawrócą.
          Wszystkim klnącym chamom najserdeczniejsze życzenia pięknych jak skurwysyn
          świątek,tak kurewskiej ilości wódy,żeby można było się obrzygać,oszczać i osrać,
          oraz dla wszystkich osobników płci obojga maści różnej jak najwięcej udanego
          pierdolenia,na którym się świat opiera.No.
          • onlyania Re: do lezio... 19.12.01, 00:16
            no, chyba ktos jeszcze tu jest....
            Witaj leziu.........
          • samanta1 Re: nie chcem ale muszem 19.12.01, 00:19
            Poemat!!!!! Oj,bo skonam tu zaraz!!:))))))))))))
            • ronja Re: nie chcem ale muszem 19.12.01, 00:21
              cześć misie , zjawiłam się tu na jednąb. pijaną chwilkę żeby zobaczyć co się
              dziee!!!! Przy dźwięku Roling Stonsów!
              • samanta1 Re: nie chcem ale muszem 19.12.01, 00:23
                Ronja!Boj sie Boga !Toz ty narabana jak szwajcarski autobus!!!:)))))))))
                • onlyania Re: nie chcem ale muszem 19.12.01, 00:37
                  nie jak szwajcarski autobus tylko jako jeden gosciu z tego forum, imienia nie
                  przytocze.........
                  :)))))))))
                  • Gość: leziox Re: kurczaczki IP: *.arcor-ip.net 19.12.01, 00:44
                    Siemanko moje kurczaczki kochane jakże dawno was tu nie było.Onlyania-do
                    spowiedzi ,gdzie bytowała,co robiła itd.No.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka