martusia67 02.04.08, 11:03 Samojed Ulmik- pies pracujący w Fundacji Terapeutycznej "Pies dla Stasia" bardzo potrzebuje Waszej pomocy. wiecej informacji : www.pies-dla-stasia.waw.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj