Dodaj do ulubionych

Samojed Ulmik-potrzebuje Waszej pomocy

02.04.08, 11:03
Samojed Ulmik- pies pracujący w Fundacji Terapeutycznej "Pies dla
Stasia" bardzo potrzebuje Waszej pomocy.

wiecej informacji :
www.pies-dla-stasia.waw.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka