Dodaj do ulubionych

Stanąć na czele

29.09.03, 10:10
podnosić czoło czy może bić czołem - jakowe z tych ćwiczeń będzie
najodpowiedniejszem w ramach porannej rekreacji? ;)
Obserwuj wątek
    • sabba Re: Stanąć na czele 29.09.03, 10:29
      czolo nalezy chronic. w pocie czola:)))
      • edzioszka Re: Stanąć na czele 29.09.03, 10:33
        a zderzenie czołowe z reality może być przyczyną jakowego urazu na
        zdrowotności ;)
        • sabba Re: Stanąć na czele 29.09.03, 10:40
          problemu z tym nie mam niemniej jednak czesc i czolem bo
          wybywam do kamieniolomu:))
          • edzioszka Re: Stanąć na czele 29.09.03, 10:47
            hyhy...i ja pozdrawiam tak całkiem z głowy <bezściągawkowo>, aczkolwiek bratać
            się z ludkiem pierwotnem - no no, niemałej to odważności wymaga ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka