edzioszka 29.09.03, 10:10 podnosić czoło czy może bić czołem - jakowe z tych ćwiczeń będzie najodpowiedniejszem w ramach porannej rekreacji? ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sabba Re: Stanąć na czele 29.09.03, 10:29 czolo nalezy chronic. w pocie czola:))) Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Stanąć na czele 29.09.03, 10:33 a zderzenie czołowe z reality może być przyczyną jakowego urazu na zdrowotności ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sabba Re: Stanąć na czele 29.09.03, 10:40 problemu z tym nie mam niemniej jednak czesc i czolem bo wybywam do kamieniolomu:)) Odpowiedz Link Zgłoś
edzioszka Re: Stanąć na czele 29.09.03, 10:47 hyhy...i ja pozdrawiam tak całkiem z głowy <bezściągawkowo>, aczkolwiek bratać się z ludkiem pierwotnem - no no, niemałej to odważności wymaga ;) Odpowiedz Link Zgłoś