18.01.02, 10:29
gdy ktos majac wybor, wybiera tango albo walc wiedenski, mozna tylko zapytac
slowami Buslawa L.; co ty (...) wiesz o tancu?! (slowa niecenzuralne zostaly
usuniete;-))
paso..., pasodoble... tylko tutaj odnajduje ten dramatyzm, te ekspresje, to
tempo (ach, te 62 takty co minute!). zycie to walka, walka to corrida, corrida
to pasodoble! czerwien to krew, krew to bol, bol to milosc, milosc to pasodoble!
mio teroro....
Obserwuj wątek
    • jasmina_tdi banderilla 18.01.02, 10:33
      och och och!!!!!! mam ostatnio fiola na punkcie czerwieni :))) walka bykow, corrida, krew...!!!
      Banderilla w dlon i do ataku :)))))))))

      mathildae napisał(a):

      > gdy ktos majac wybor, wybiera tango albo walc wiedenski, mozna tylko zapytac
      > slowami Buslawa L.; co ty (...) wiesz o tancu?! (slowa niecenzuralne zostaly
      > usuniete;-))
      > paso..., pasodoble... tylko tutaj odnajduje ten dramatyzm, te ekspresje, to
      > tempo (ach, te 62 takty co minute!). zycie to walka, walka to corrida, corrida
      > to pasodoble! czerwien to krew, krew to bol, bol to milosc, milosc to pasodoble
      > !
      > mio teroro....

    • starykon Re: PASODOBLE Matyldo 18.01.02, 10:33
      O szesnastej grupa poczatkujaca ma włsnie ten dynamit w programie. Ponieważ nie
      dojechał instruktor zakontraktowany, zapraszam. Zrób z nimi zajęcia!!!
      Czasem dzięki zastępstwom odkrywano wielkie Gwiazdy!!!
      starykon
    • emperor Re: PASODOBLE 18.01.02, 10:37
      Dla mnie tempo to 135 bpm (tj.uderzen na minute).
      Chociaz czasami klimat juz lapie przy 110 :)))
      • starykon Re: PASODOBLE 18.01.02, 10:39
        To zatańczycie instruktarzowo w parze?
        starykon
        • mathildae Re: PASODOBLE 18.01.02, 11:37
          grupa poczatkujaca i pasodoble?!? starykoniu, Ty kpisz czy o droge pytasz?
          niech sie chociazby walca naucza. emperor myli bicie serca z wybijaniem
          tanecznych taktow i chociaz z pewnoscia serce bije namietniej (czytaj i
          rozumiej: szybciej) przy pasodoble, to przeciez emperorowe 135 mozna osiagnac
          przykladowo przy skoku z trampoliny!
          • mathildae Re: PASODOBLE 18.01.02, 12:34
            aha, emperor nie bedzie brany pod uwage, z tego wzgledu, ze aktualnie biega w
            poszukiwaniu czerwonych majtek (vel slipek), bo chce odgrywac przed kims tam
            brutala.
            • barthezz Re: wyjasnienie... 18.01.02, 14:22
              (w kazdym watku musze cos wyjasniac)


              Nie biega za czerwonymi majtakami, tylko sprowadzam niewiaste (nie pamietam
              nick'a) na ziemie.
              Nie odgrywam brutala, bo nie umiem, zawsze jestem real.

              Walc, kankana czy pogo - serce bije 90, po setce 100, po dwoch 105 itd....
              ... az bicie sie zamienia w rotacje i nastepuje odlot....
              ... pozniej rodze sie ponownie.

              EMPEROR





              mathildae napisał(a):

              > aha, emperor nie bedzie brany pod uwage, z tego wzgledu, ze aktualnie biega w
              > poszukiwaniu czerwonych majtek (vel slipek), bo chce odgrywac przed kims tam
              > brutala.

              • starykon Re: wyjasnienie... 18.01.02, 14:25
                Myślałem że to kurs, a to już normalna balanga.
                Trzymaj się mocno barthezzz, matyldo ucz ile chcesz i kogo chcesz.
                Nie czują tego? Najpierw teoria. Niech czytają , a Ty wpadnij do baru.
                starykon
                • mathildae Re: wyjasnienie... 18.01.02, 14:48
                  ani kurs, ani balanga. uprawnien instruktorskich nie wyrabiam, nauczac nie bede
                  ('nie zebym nie chciala, nie mogla, nie znala (...) po prostu z lenistwa mi sie
                  nie chce'). na balandze nie tancza, tylko gibaja sie'. i chleja, najpierw na
                  wesolo, pozniej na smutno.
                  do baru nie wpadne, jesli juz przybede swiadomie pozniejsza wieczorowa pora, po
                  trudach dnia. kto barmanem?

                  • garfield01 cherie... 18.01.02, 16:42
                    ... jest wiele prawdy w tym, co powiedzialaś i wygladalas przy tym slicznie, a
                    to jest stokroc ważniejsze.
                    • mathildae Re: cherie... 21.01.02, 09:29
                      Kocie, ja za panem O.W. specjalnie nie przepadam, ale rozumiem, ze wolisz
                      kobiety ladne niz madre, bo przeciez mezczyznie duzo latwiej przychodzi patrzenie
                      niz myslenie, czyz nie?

                      • garfield01 my bellissima 22.01.02, 11:01
                        fakt to nie zaprzeczalny, ze wzrokowcem jestem. poza tym, dziekuje, wszystko jak
                        w najlepszym porzadku u mnie; mysle rano, dzialam po poludniu, jem wieczorem,
                        spie w nocy. mniemam, ze Ty, cherie, podobnie?;-)
                        zeganm bez zbytniej wylewnosci, lecz z nalezyta atencja - Kot
                  • starykon Re: wyjasnienie... 18.01.02, 16:48
                    Piotr. W Masce. Albo ...
                    Albo nie będzie baru. Bo schleją się niektórzy. Pewnie i tak się schleja, bo
                    wódę rozlewają pod stolikiem. Sami przynoszą. Albo .........bez maski. Na
                    Plantach ...wypita, albo zachód słońca.
                    Aż do końca
                    starykon
                    • Gość: parka naprawdę? IP: *.chello.pl 18.01.02, 18:26
                      starykon napisał(a):

                      ...wypita, albo zachód słońca.
                      > Aż do końca
                      > starykon

                      nie dzieje się nic? i nic... aż do końca?
    • Gość: nadja Re: PASODOBLE IP: *.wave.net.pl 18.01.02, 18:24

      A ja gustuje inaczej i wybieram sambe ...
      :)



      n.
      • Gość: parka Re: PASODOBLE IP: *.chello.pl 23.01.02, 18:16
        czas rozbujać ten lokal!
        • mathildae Re: PASODOBLE 24.01.02, 13:09
          tylko torreadorow caly czas brak...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka