luk-kasia 19.02.09, 07:36 nieeeeee... już nie mogę... :D a Wy?? Po którym macie już dosyć?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paulina80s Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 08:18 jest 8:15 a ja jestem juz po dwóch pączusiach... a do końca dnia jeszcze dużo czasu ;) tak więc myślę, ze jeszcze dam rade jakiemuś pączkowi ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
yacey Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 08:44 Jako, ze nie ulegam temu co robia wszyscy, to nie zjem dzis zadnego :D Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 10:20 yacey napisał: nie zjem dzis zadnego :D ... sama nie kupię, ale tradycją jest, że dzis szef funduje po pączuchu ... więc 1 szt. wchłonęłam dla wszystkich ("wierzących" i "niewierzących" w tłusty czwartek) .... o bardzo prosze poniżej :) www.paczekdlaciebie.pl/165901 P.S. i mała sonda na szybko: jak długo Waszym zdaniem trzeba jeździć na motocyklu ( i na jakim) by spalić te 378 kcal? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
nuphar Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 11:28 > P.S. > i mała sonda na szybko: jak długo Waszym zdaniem trzeba jeździć na > motocyklu ( i na jakim) by spalić te 378 kcal? ;D ja bym to ujęła w ten sposób, moze jazda teraz jest utrudniona to w ramach wzajemnych ćwiczeń proponuję wyprowadzić i wprowadzić motocykl kilka razy z garażu, spacerując obak a nie siedząc na moto lub tu jest bardziej zbiorowo i większa motywacja ULEPMU WRESZCIE TEGO MOTÓRA ZE ŚNIEGU Odpowiedz Link Zgłoś
nuphar Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 11:37 > P.S. > i mała sonda na szybko: jak długo Waszym zdaniem trzeba jeździć na > motocyklu ( i na jakim) by spalić te 378 kcal? ;D Ja w ramach ćwiczeń wprowadze i wyprowadze moją Divi kilka razy z garażu, ale mam inna propozycję bedzie większa motywacja i grupowa zabawa proponuję aby ulepić wreszcie tego motóra ze śniegu i wklejmy zdjęcia na motofotobloga co wy na to????? :D Odpowiedz Link Zgłoś
nuphar Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 11:39 no i myślałam ze zniknął mi ten post a tu proszę niespodzianka- dwa:D Odpowiedz Link Zgłoś
hooloovoo Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 14:48 goha66 napisała: > > P.S. > i mała sonda na szybko: jak długo Waszym zdaniem trzeba jeździć > na motocyklu ( i na jakim) by spalić te 378 kcal? ;D tego nie wiem, ale słyszałem dziś w radiu że 1 pączek spala się w ciągu 1 godziny seksu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
1_leo Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 21:49 goha66 napisała: > i mała sonda na szybko: jak długo Waszym zdaniem trzeba jeździć na > motocyklu ( i na jakim) by spalić te 378 kcal? ;D Oczywiście na Harleyu - on wszystko wytrzęsie :) Leo Jutro to dzisiaj tyle że jutro Odpowiedz Link Zgłoś
arsinoe73 Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 13:25 yacey napisał: > Jako, ze nie ulegam temu co robia wszyscy, to nie zjem dzis > zadnego :D Jacku !!! Starożytni, mądrzy ludzie wiedzieli, ze zjedzenie chociaż jednego pączka w Tłusty Czwartek gwarantuje pomyślność w całym roku, a niedopełnienie tego warunku coś dokładnie odwrotnego!!! Dlatego bardzo Cię proszę : ZJEDZ!!!!!! Ja jednego zjadłam, ale dzień się jeszcze nie skończył..... :D:D:P Odpowiedz Link Zgłoś
giencia Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 09:16 ja jestem po trzech pączkach sklepowych :)) Ale na pewno na tym się nie skończy :)) czekają mnie jeszcze dzisiaj Kartacze i pączki własnej roboty - a te sa najlepsze :)) Postaram się zamknąć w 6 sztukach :)) Odpowiedz Link Zgłoś
sarawi 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 09:22 hehe, a ja zjadlam WCZORAJ 2, a na dzis mam plan nie jesc zadnego - tlusty czwartek to swietna okazja, zeby sie sprawdzic i zaczac odchudzac ;) Odpowiedz Link Zgłoś
draka00 Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 09:39 To dziś jest TEN dzień?!! Odpowiedz Link Zgłoś
margushia Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 11:42 To moze zrobimy konkurs gdzie sprzedaja najlepsze paczki lub kto najlepsze robi? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 14:14 margushia napisała: > To moze zrobimy konkurs gdzie sprzedaja najlepsze paczki lub kto najlepsze robi? ;) ... to ja się od razu poddaję :D P.S. za bardzo lubię forumowe koleżanki by częstować je moimi (pożal się Boże) wypiekami. HOWK !! ;D Odpowiedz Link Zgłoś
avocado67 Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 14:16 Giencia... jak raz, strasznie daleko do Ciebie! Bo byśmy pomogli przy tych kartaczach. Do czerwca chyba już będą deczko nieświeże? Odpowiedz Link Zgłoś
giencia Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 20.02.09, 08:21 Avocado dobrze zamrożone wytrzymają do czerwca :) Odpowiedz Link Zgłoś
siostrakama Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 14:38 2 duże pączki i dwa małe :))) ale czeka na mnie jeszcze jeden duży nie wiem czy jestem jeszcze w stanie go zjesc... zbyt duzo... Odpowiedz Link Zgłoś
paulina80s Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 16:01 ja jestem po czterech ha ha ha ale jak odwiedze babcie i bedą jej poączusie domowej roboty to kto wie ile jeszcze zjem... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cruk Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 18:10 to bedzie duuuuzooo tego seksu dzisiaj.. no chyba ze sie jest yaceyem :-P :-DDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś