Dodaj do ulubionych

1 pączek... 2 pączek... 3...??

19.02.09, 07:36
nieeeeee... już nie mogę... :D

a Wy?? Po którym macie już dosyć??
Obserwuj wątek
    • paulina80s Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 08:18
      jest 8:15 a ja jestem juz po dwóch pączusiach... a do końca dnia
      jeszcze dużo czasu ;) tak więc myślę, ze jeszcze dam rade jakiemuś
      pączkowi ha ha ha
    • yacey Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 08:44
      Jako, ze nie ulegam temu co robia wszyscy, to nie zjem dzis
      zadnego :D
      • goha66 Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 10:20

        yacey napisał:

        nie zjem dzis zadnego :D

        ... sama nie kupię, ale tradycją jest, że dzis szef funduje po
        pączuchu ... więc 1 szt. wchłonęłam

        dla wszystkich ("wierzących" i "niewierzących" w tłusty
        czwartek) .... o bardzo prosze poniżej :)

        www.paczekdlaciebie.pl/165901

        P.S.
        i mała sonda na szybko: jak długo Waszym zdaniem trzeba jeździć na
        motocyklu ( i na jakim) by spalić te 378 kcal? ;D
        • nuphar Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 11:28
          > P.S.
          > i mała sonda na szybko: jak długo Waszym zdaniem trzeba jeździć
          na
          > motocyklu ( i na jakim) by spalić te 378 kcal? ;D


          ja bym to ujęła w ten sposób, moze jazda teraz jest utrudniona to w
          ramach wzajemnych ćwiczeń proponuję wyprowadzić i wprowadzić
          motocykl kilka razy z garażu, spacerując obak a nie siedząc na moto
          lub tu jest bardziej zbiorowo i większa motywacja ULEPMU WRESZCIE
          TEGO MOTÓRA ZE ŚNIEGU
        • nuphar Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 11:37
          > P.S.
          > i mała sonda na szybko: jak długo Waszym zdaniem trzeba jeździć
          na
          > motocyklu ( i na jakim) by spalić te 378 kcal? ;D

          Ja w ramach ćwiczeń wprowadze i wyprowadze moją Divi kilka razy z
          garażu, ale mam inna propozycję bedzie większa motywacja i grupowa
          zabawa proponuję aby ulepić wreszcie tego motóra ze śniegu i wklejmy
          zdjęcia na motofotobloga co wy na to????? :D
          • nuphar Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 11:39
            no i myślałam ze zniknął mi ten post a tu proszę niespodzianka- dwa:D
        • hooloovoo Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 14:48
          goha66 napisała:
          >
          > P.S.
          > i mała sonda na szybko: jak długo Waszym zdaniem trzeba jeździć
          > na motocyklu ( i na jakim) by spalić te 378 kcal? ;D

          tego nie wiem, ale słyszałem dziś w radiu że 1 pączek spala się w ciągu 1
          godziny seksu ;)
        • 1_leo Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 21:49
          goha66 napisała:

          > i mała sonda na szybko: jak długo Waszym zdaniem trzeba jeździć na
          > motocyklu ( i na jakim) by spalić te 378 kcal? ;D

          Oczywiście na Harleyu - on wszystko wytrzęsie :)

          Leo

          Jutro to dzisiaj tyle że jutro
      • arsinoe73 Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 13:25
        yacey napisał:

        > Jako, ze nie ulegam temu co robia wszyscy, to nie zjem dzis
        > zadnego :D

        Jacku !!! Starożytni, mądrzy ludzie wiedzieli, ze zjedzenie chociaż jednego pączka w Tłusty Czwartek gwarantuje pomyślność w całym roku, a niedopełnienie tego warunku coś dokładnie odwrotnego!!! Dlatego bardzo Cię proszę : ZJEDZ!!!!!!

        Ja jednego zjadłam, ale dzień się jeszcze nie skończył.....
        :D:D:P
    • giencia Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 09:16
      ja jestem po trzech pączkach sklepowych :)) Ale na pewno na tym się
      nie skończy :)) czekają mnie jeszcze dzisiaj Kartacze i pączki
      własnej roboty - a te sa najlepsze :)) Postaram się zamknąć w 6
      sztukach :))
      • sarawi 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 09:22
        hehe, a ja zjadlam WCZORAJ 2, a na dzis mam plan nie jesc zadnego -
        tlusty czwartek to swietna okazja, zeby sie sprawdzic i zaczac
        odchudzac ;)
    • draka00 Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 09:39
      To dziś jest TEN dzień?!!
      • margushia Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 11:42
        To moze zrobimy konkurs gdzie sprzedaja najlepsze paczki lub kto najlepsze robi? ;)
        • goha66 Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 14:14
          margushia napisała:

          > To moze zrobimy konkurs gdzie sprzedaja najlepsze paczki lub kto
          najlepsze robi? ;)

          ... to ja się od razu poddaję :D

          P.S.
          za bardzo lubię forumowe koleżanki by częstować je moimi (pożal się
          Boże) wypiekami. HOWK !! ;D
        • avocado67 Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 14:16
          Giencia... jak raz, strasznie daleko do Ciebie! Bo byśmy pomogli przy tych
          kartaczach. Do czerwca chyba już będą deczko nieświeże?
          • giencia Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 20.02.09, 08:21
            Avocado dobrze zamrożone wytrzymają do czerwca :)
    • siostrakama Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 14:38
      2 duże pączki i dwa małe :))) ale czeka na mnie jeszcze jeden duży
      nie wiem czy jestem jeszcze w stanie go zjesc...
      zbyt duzo...
    • paulina80s Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 16:01
      ja jestem po czterech ha ha ha ale jak odwiedze babcie i bedą jej
      poączusie domowej roboty to kto wie ile jeszcze zjem... ;)
      • cruk Re: 1 pączek... 2 pączek... 3...?? 19.02.09, 18:10
        to bedzie duuuuzooo tego seksu dzisiaj.. no chyba ze sie jest yaceyem :-P :-DDDDDDDD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka