08.12.03, 07:47
Właśnie postawiłyśmy z koleżankami jak co roku zaraz po Mikołajkach choinkę
w pracy. Żeby nei było choinka ma jakieś 40 cm wysokości, czerwone i złote
bombki, złoty łańcuch z kuleczek i dzwoneczków, czerwono-złote kokardki i
czerwone lampki. Ehhh... święta już.
Obserwuj wątek
    • the_dzidka Re: Choinka 08.12.03, 07:50
      catalina1 napisała:

      > Właśnie postawiłyśmy z koleżankami jak co roku zaraz po Mikołajkach choinkę
      > w pracy. Żeby nei było choinka ma jakieś 40 cm wysokości, czerwone i złote
      > bombki, złoty łańcuch z kuleczek i dzwoneczków, czerwono-złote kokardki i
      > czerwone lampki. Ehhh... święta już.

      Gdzies tu w szafie stroik mam, ale go postawie dopiero w przyszłym tygodniu.
      Nie mam teraz jeszcze głowy do świąt.
      • catalina1 Re: Choinka 08.12.03, 08:03
        the_dzidka napisała:

        > Nie mam teraz jeszcze głowy do świąt.

        A ja zaczzęłam myśłeć o prezentach, nawet byłam w sobote na mieście żeby coś
        poszukać, ale przeraziłam się tłumu ludzi i zrezygnowałam.
        • the_dzidka Re: Choinka 08.12.03, 08:09
          > A ja zaczzęłam myśłeć o prezentach, nawet byłam w sobote na mieście żeby coś
          > poszukać, ale przeraziłam się tłumu ludzi i zrezygnowałam.

          Ja planuję sie wybrać jutro po pracy, ale nie po prezenty, tylko po jedną
          potrzebną mi książkę. Jestem ciekawa, ile czasu mi zajmie prackowanie
          w "bezstrefowej" strefie, bo niezmiernie różne krążą na ten temat informacje. O
          ile oczywiście będę miała czas jechać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka