Dodaj do ulubionych

taka jestem głodna

31.01.02, 16:18
kto to miał dzisiaj gotować?
Chudyyyy, jestem zawiedziona, obiadem żadnym nie pachnie...
...to idę...poszukać jakiegoś jedzonka...
PA!
Obserwuj wątek
    • kitek1 magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 31.01.02, 16:22
      masz jakies inne zainteresowania?
      • mag_nolia Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 31.01.02, 16:24
        nieee, ograniczam się tylko do tych najważniejszych...
        • kitek1 Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 31.01.02, 16:25
          skonsumuj chudego,
          bedziesz miala dwa w jednym,
        • men_ Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 31.01.02, 16:28
          A co pierwsze ?
          • mag_nolia Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 01.02.02, 09:47
            men_ napisał(a):

            > A co pierwsze ?

            po pierwsze, sprawy najpierwsze...
            • men_ Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 01.02.02, 10:06
              to w koncu sex przed jedzeniem cz po jedzeniu jak deser ?:))
              • mag_nolia Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 01.02.02, 10:09
                przed, po i w czasie oraz w międzyczasie- odpowiedziałby mój znajomy...
                • men_ Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 01.02.02, 10:11
                  Cos Kwiatuszek tbardzo tajemniczy dzisiaj jest :)
                  • Gość: magnolia Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... IP: 195.205.73.* 01.02.02, 10:22
                    hmmm...
                    • men_ Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 01.02.02, 11:05
                      Gość portalu: magnolia napisał(a):

                      > hmmm...coraz bardziej tajemnicza :))

      • Gość: Jureek Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... IP: 62.8.156.* 01.02.02, 09:52
        Hmmm, jedzenie i kochanie - typowo męskie zainteresowania.
        Magi, nie jesteś Ty chłopem przypadkiem?
        J.
        • mag_nolia Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 01.02.02, 09:54
          nie, ja tylko wiem jak odpowiednio podejść tę gorszą cześć ...społeczeństwa...
          • Gość: Jureek Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... IP: 62.8.156.* 01.02.02, 09:56
            A czy czytałaś może to, co za chwilę umieszczę w nowym wątku: "Znalezione na innym forum"?
            J.
    • chochla Re: taka jestem głodna 31.01.02, 16:28
      ja dziaiaj zapowiedzialam zupke dla kubka, ale on sobie juz poszedl..
      Bisque z homara...
      prosze zlapac homara...
      • mag_nolia Re: taka jestem głodna 01.02.02, 09:47
        dolnośląski jadłospis wyczuwam....
        • Gość: Jureek Re: taka jestem głodna IP: 62.8.156.* 01.02.02, 09:55
          mag_nolia napisał(a):

          > dolnośląski jadłospis wyczuwam....

          No właśnie. Dolnośląska specjalność - homar z wędzonką.
          J.
          • mag_nolia Re: taka jestem głodna 01.02.02, 09:58
            czy to Homar i wEdzonka ekspanję kulinarno-naczyniową tutaj wyczyniają...???
            Jureek, przeprowadziłeś śledztwo???
            • Gość: Jureek Re: taka jestem głodna IP: 62.8.156.* 01.02.02, 10:06
              Gdyby oni tutaj byli, to myżlisz, że uszłaby nam (Tobie i mnie) na sucho niepatriotyczne pisanie tutaj,
              podczas gdy Warszawa goni?
              Nie, nie sądzę, żeby tutaj byli.
              J.
              • mag_nolia Re: taka jestem głodna 01.02.02, 10:08
                ale ten Kubek, cos jest podejrzany...wspominał o Hali Ludowej, o
                Homarach...skąd on się urwał???
                • Gość: Jureek Re: taka jestem głodna IP: 62.8.156.* 01.02.02, 10:15
                  mag_nolia napisał(a):

                  > ale ten Kubek, cos jest podejrzany...wspominał o Hali Ludowej, o
                  > Homarach...skąd on się urwał???

                  Podejrzewasz, że z iglicy? Cujna jesteś.
                  Czuj czuj czuwaj!
                  J.
      • Gość: kubek Re: taka jestem głodna IP: 192.168.5.* 01.02.02, 09:48
        Jestem. Gdzie zupka?
        kubek&widelec
    • chudyy kucharz się obudził 01.02.02, 11:01
      Mag_noliu, jesteś najlepszą ozdobą posiłku jaki sobie można wymarzyć więc
      jakbym mógł nie chcieć Ci gotować. Wczoraj ciekawy przepis na rybę znalazłem, w
      Przyjaciółce, hie hie, są tam jakieś orzechy i tam inne, ale zapowiada się
      raczej nieradykalny smak, bo zbytnio nowości w smakach to nie lubię, więc skoro
      piątek to serwuję rybę i kapustę kiszoną (uwielbiam),
      Hej
      • mag_nolia Re: kucharz się obudził 01.02.02, 11:03
        Chudeńki miły jak zawsze...
        może być ryba z kapustą...
        pozdr...!
        PA!
        • chudyy Re: kucharz się obudził 01.02.02, 11:09
          mag_nolia napisał(a):
          > Chudeńki miły jak zawsze...
          > może być ryba z kapustą...

          Dzięki, i kompot z suszarek, czyli garści suszonych owoców, z zachowanym zapachem
          sadów i szelestem liści i wspomnieniem fruwających latawców-dmuchawców,
          Hej
    • enancjo Re: taka jestem głodna 01.02.02, 11:08
      .. a ja mam przerwe na porcyjke racuchow z dobra kawka :))
      .. pozdrawiam forum kulinarnie
      Enancjo
      • dzeki Re: taka jestem głodna 01.02.02, 11:26
        jesteście głodni? to zeżryjcie z mandaryna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka