mag_nolia 31.01.02, 16:18 kto to miał dzisiaj gotować? Chudyyyy, jestem zawiedziona, obiadem żadnym nie pachnie... ...to idę...poszukać jakiegoś jedzonka... PA! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kitek1 magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 31.01.02, 16:22 masz jakies inne zainteresowania? Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 31.01.02, 16:24 nieee, ograniczam się tylko do tych najważniejszych... Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 31.01.02, 16:25 skonsumuj chudego, bedziesz miala dwa w jednym, Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 31.01.02, 16:28 A co pierwsze ? Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 01.02.02, 09:47 men_ napisał(a): > A co pierwsze ? po pierwsze, sprawy najpierwsze... Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 01.02.02, 10:06 to w koncu sex przed jedzeniem cz po jedzeniu jak deser ?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 01.02.02, 10:09 przed, po i w czasie oraz w międzyczasie- odpowiedziałby mój znajomy... Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 01.02.02, 10:11 Cos Kwiatuszek tbardzo tajemniczy dzisiaj jest :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magnolia Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... IP: 195.205.73.* 01.02.02, 10:22 hmmm... Odpowiedz Link Zgłoś
men_ Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 01.02.02, 11:05 Gość portalu: magnolia napisał(a): > hmmm...coraz bardziej tajemnicza :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jureek Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... IP: 62.8.156.* 01.02.02, 09:52 Hmmm, jedzenie i kochanie - typowo męskie zainteresowania. Magi, nie jesteś Ty chłopem przypadkiem? J. Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... 01.02.02, 09:54 nie, ja tylko wiem jak odpowiednio podejść tę gorszą cześć ...społeczeństwa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jureek Re: magi, to tylko o jedzeniu, albo kochaniu..... IP: 62.8.156.* 01.02.02, 09:56 A czy czytałaś może to, co za chwilę umieszczę w nowym wątku: "Znalezione na innym forum"? J. Odpowiedz Link Zgłoś
chochla Re: taka jestem głodna 31.01.02, 16:28 ja dziaiaj zapowiedzialam zupke dla kubka, ale on sobie juz poszedl.. Bisque z homara... prosze zlapac homara... Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: taka jestem głodna 01.02.02, 09:47 dolnośląski jadłospis wyczuwam.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jureek Re: taka jestem głodna IP: 62.8.156.* 01.02.02, 09:55 mag_nolia napisał(a): > dolnośląski jadłospis wyczuwam.... No właśnie. Dolnośląska specjalność - homar z wędzonką. J. Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: taka jestem głodna 01.02.02, 09:58 czy to Homar i wEdzonka ekspanję kulinarno-naczyniową tutaj wyczyniają...??? Jureek, przeprowadziłeś śledztwo??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jureek Re: taka jestem głodna IP: 62.8.156.* 01.02.02, 10:06 Gdyby oni tutaj byli, to myżlisz, że uszłaby nam (Tobie i mnie) na sucho niepatriotyczne pisanie tutaj, podczas gdy Warszawa goni? Nie, nie sądzę, żeby tutaj byli. J. Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: taka jestem głodna 01.02.02, 10:08 ale ten Kubek, cos jest podejrzany...wspominał o Hali Ludowej, o Homarach...skąd on się urwał??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jureek Re: taka jestem głodna IP: 62.8.156.* 01.02.02, 10:15 mag_nolia napisał(a): > ale ten Kubek, cos jest podejrzany...wspominał o Hali Ludowej, o > Homarach...skąd on się urwał??? Podejrzewasz, że z iglicy? Cujna jesteś. Czuj czuj czuwaj! J. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubek Re: taka jestem głodna IP: 192.168.5.* 01.02.02, 09:48 Jestem. Gdzie zupka? kubek&widelec Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy kucharz się obudził 01.02.02, 11:01 Mag_noliu, jesteś najlepszą ozdobą posiłku jaki sobie można wymarzyć więc jakbym mógł nie chcieć Ci gotować. Wczoraj ciekawy przepis na rybę znalazłem, w Przyjaciółce, hie hie, są tam jakieś orzechy i tam inne, ale zapowiada się raczej nieradykalny smak, bo zbytnio nowości w smakach to nie lubię, więc skoro piątek to serwuję rybę i kapustę kiszoną (uwielbiam), Hej Odpowiedz Link Zgłoś
mag_nolia Re: kucharz się obudził 01.02.02, 11:03 Chudeńki miły jak zawsze... może być ryba z kapustą... pozdr...! PA! Odpowiedz Link Zgłoś
chudyy Re: kucharz się obudził 01.02.02, 11:09 mag_nolia napisał(a): > Chudeńki miły jak zawsze... > może być ryba z kapustą... Dzięki, i kompot z suszarek, czyli garści suszonych owoców, z zachowanym zapachem sadów i szelestem liści i wspomnieniem fruwających latawców-dmuchawców, Hej Odpowiedz Link Zgłoś
enancjo Re: taka jestem głodna 01.02.02, 11:08 .. a ja mam przerwe na porcyjke racuchow z dobra kawka :)) .. pozdrawiam forum kulinarnie Enancjo Odpowiedz Link Zgłoś
dzeki Re: taka jestem głodna 01.02.02, 11:26 jesteście głodni? to zeżryjcie z mandaryna Odpowiedz Link Zgłoś