Dodaj do ulubionych

Dobrych Świąt, dobrym ludziom...

23.12.03, 22:26
Żadne przepełnione patosem słowa, nie są w stanie oddać atmosfery pełnego
magii wieczoru wigilijnego...
optin.com.au/a?169793232-21417500.00d.002&thankyou=p.html&passvalues=y

Obserwuj wątek
    • tex666 Re: Dobrych Świąt, dobrym ludziom... 23.12.03, 22:46
      Dzięki Trans!
      P.S.
      Masz niezły śliiiiiizzzzzzzg.... :)
    • jtka Re: Dobrych Świąt, dobrym ludziom... 23.12.03, 22:47
      dzięki, dzięki... właśnie słowa nie mieszczą tego wszytskiego , co chciałoby
      się wyrazić...
      wesołych:-)))))
      • transoptor Re: Dobrych Świąt, dobrym ludziom... 23.12.03, 23:04
        ... niech Wam będzie wesoło :)
        • slo-onko Re: Dobrych Świąt, dobrym ludziom... 24.12.03, 10:05
          pooo proooostu oniemialam z wrazenia widzac ten podpis:))))
          super, Transik dziekujemy :))))))))
    • rzulw Re: Dobrych Świąt, dobrym ludziom... 24.12.03, 13:36
      Wesołych ludkowie, wesołych Wam życzę :)
      oczywiście świąt :))
    • rzulw Re: Dobrych Świąt, dobrym ludziom... 24.12.03, 13:40
      noe nie :).... Superrr ! (dopiero mi się otworzyło :) )
      TRANS DE NAJLEPSZY :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka