transoptor 23.12.03, 22:26 Żadne przepełnione patosem słowa, nie są w stanie oddać atmosfery pełnego magii wieczoru wigilijnego... optin.com.au/a?169793232-21417500.00d.002&thankyou=p.html&passvalues=y Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tex666 Re: Dobrych Świąt, dobrym ludziom... 23.12.03, 22:46 Dzięki Trans! P.S. Masz niezły śliiiiiizzzzzzzg.... :) Odpowiedz Link Zgłoś
jtka Re: Dobrych Świąt, dobrym ludziom... 23.12.03, 22:47 dzięki, dzięki... właśnie słowa nie mieszczą tego wszytskiego , co chciałoby się wyrazić... wesołych:-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
transoptor Re: Dobrych Świąt, dobrym ludziom... 23.12.03, 23:04 ... niech Wam będzie wesoło :) Odpowiedz Link Zgłoś
slo-onko Re: Dobrych Świąt, dobrym ludziom... 24.12.03, 10:05 pooo proooostu oniemialam z wrazenia widzac ten podpis:)))) super, Transik dziekujemy :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
rzulw Re: Dobrych Świąt, dobrym ludziom... 24.12.03, 13:36 Wesołych ludkowie, wesołych Wam życzę :) oczywiście świąt :)) Odpowiedz Link Zgłoś
rzulw Re: Dobrych Świąt, dobrym ludziom... 24.12.03, 13:40 noe nie :).... Superrr ! (dopiero mi się otworzyło :) ) TRANS DE NAJLEPSZY :P Odpowiedz Link Zgłoś