gekon-3 09.11.11, 15:54 Jeszcze trochę i taniej będzie kupić konia niż jeździć samochodem. Tankowałem wczoraj ON i szok 5,99 za litr staniol na towarowej w wawa/. Jeszcze chwila i chleb będzie po 10 zł za bochenek za buki po 2 ale złote za sztukę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
syn_ksiedza Re: SZOK 09.11.11, 18:24 gekon-3 napisał: > Jeszcze trochę i taniej będzie kupić konia niż jeździć samochodem. Tankowałem w > czoraj ON i szok 5,99 za litr a kto w tych czasach wachę na stacji kupuje? o.O zlewana z tirów przeważnie jest po 3,50 PLN/litr. też sporo, no ale jednak nie to co 6 PLN Odpowiedz Link Zgłoś
baddog Re: SZOK 17.12.11, 23:34 gekon-3 napisał: > Jeszcze trochę i taniej będzie kupić konia niż jeździć samochodem. Tankowałem w > czoraj ON i szok 5,99 za litr staniol na towarowej w wawa/. Jeszcze chwila i ch > leb będzie po 10 zł za bochenek za buki po 2 ale złote za sztukę. Ooo, co to za wyraz? staniol. Rodowity Markowiak po raz kolejny się ujawnił? Bekon przysnoł ,olej stanioł w jego ałcie siedział anioł.Cuda wianki.Toś to siok! Odpowiedz Link Zgłoś
tomt3 Re: SZOK 18.12.11, 19:57 baddog napisał: > Ooo, co to za wyraz? staniol. Rodowity Markowiak po raz kolejny się ujawnił? Może zamiast wyśmiewać się, to mógłbyś ruszyć tych kilka szarych komórek do roboty i pomyśleć że to była literówka i chodziło o STATOIL? Chyba nie wymaga to za dużego wysiłku? I sądzisz że rodowici Markowianie właśnie tak się wyrażają? Taką masz o nich opinię? Odpowiedz Link Zgłoś