09.01.12, 16:41
W okolicach ul.Pułaskiego, od kilku dni błąka sie duży, brązowy, kudłaty piesek.
To młoda i przyjazna suczka. Ma czarną obrożę.
Mamy nadzieje, ze ta informacja trafi do własciela pieska.

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka