fuerta13 09.01.12, 16:41 W okolicach ul.Pułaskiego, od kilku dni błąka sie duży, brązowy, kudłaty piesek. To młoda i przyjazna suczka. Ma czarną obrożę. Mamy nadzieje, ze ta informacja trafi do własciela pieska. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj