Dodaj do ulubionych

Nowy rozklad jazdy carrefour

19.11.05, 11:07
witam,
to jest link do nowego rozkladu jazdy autobusu
carrefourwww.chtargowek.pl/_engine/page_render.asp?nodeid=278
, ten umieszczony na www.marki.net.pl jest nie aktualny. pisalem do obslugi
strony ladnych kilka dni temu aby usunac ten rozklad ze strony aby nie
wprowadzac w blad ale nie uzyskalem zadnej odpowiedzi a rozklad jest stary
nadal!!!
ten portal to jakas lipa!!
widocznie administrator ma to w du.. :)
pozdr
Obserwuj wątek
    • andrzej_wwa Re: Nowy rozklad jazdy carrefour 19.11.05, 11:12
      a ta szata graficzna :-)
    • rafal.redel Re: Nowy rozklad jazdy carrefour 19.11.05, 18:22
      Na stronie "komunikacja" widnieje informacja, ze w ostatnim czasie rozkład
      uległ zmianie - którą to informację uzyskaliśmy m.in. od Ciebie. Nowego
      rozkładu rzeczywiście nie ma - szkoda, że pisząc do nas nie podałeś linku,
      który podajesz teraz na forum. W sumie słusznie, zawsze masz okazję, żeby kogoś
      poobrażać.
      • rafal.redel p.s. 19.11.05, 19:32
        piotrg4 napisał:
        >pisalem do obslugi strony ladnych kilka dni temu

        Tak z ciekawości sprawdziłem - pisałeś do "obsługi" równe dwa dni temu (17
        listopada), że od 15 listopada rozkład stracił ważność. Następnego dnia (czyli
        w pierwszej wolnej chwili) zamieściłem informację, że nasz rozkład jest
        nieaktualny. Natomiast przygotowanie nowego do zamieszczenia trochę musi
        potrwać - stronę aktualizujemy w czasie wolnym od innych obowiązków, których
        nie jest wcale mało. Ale generalnie podsunąłeś mi lepszą myśl - chyba
        rzeczywiście lepiej zdjąć te rozkłady ze strony, niż narażać się na teksty o
        lipie i o tym, że ma się wszystko w d....
        Z poważaniem
        Obsługa.

        • radna Re: p.s. 19.11.05, 22:58
          Panie Rafale, bardzo proszę z tego nie rezygnować. Te rozkłady są bardzo
          użyteczne. I zapewniam, że więcej jest takich osób, które są z tego bardzo
          zadowolone niż tych, które złości niewielki poślizg w aktualizacji.

          Przy okazji dziękuję, że poświęca Pan swój prywatny czas i bezinteresownie (bez
          wynagrodzenia!!) współtworzy portal marki.net.pl.

          Pozdrawiam :)
          Małgorzata Babiuch-Hall
    • piotrg4 Re: Nowy rozklad jazdy carrefour 20.11.05, 12:24
      witam,
      to jak juz tak sie wytlumaczyles to zmien jeszcze to:

      Trasa przejazdu: GŁĘBOCKA, Malborska, Kondratowicza, Młodzieńcza, Radzymińska,
      Piłsudskiego, PUSTELNIK, Piłsudskiego, Toruńska, GŁĘBOCKA

      bo chyba ta trasa juz nie jezdzi ;) tylko wraca ta sama co jechal do Marek:
      pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka