Dodaj do ulubionych

Nowa strona o Markach

19.02.06, 22:18
Właśnie znalazłam nową stronę o naszym miasteczku, zapowiada się ciekawie, bo
będzie raczej taka dla ludzi, bez ogłoszeń i tym podobnych, polecam każdemu
o ile mi wiadomo dopiero zaczyna swoją działalność. Adres to
www.naszemarki.prv.pl
Obserwuj wątek
    • w.karpinski Re: Nowa strona o Markach 20.02.06, 19:04
      faith84 napisała:
      > Właśnie znalazłam nową stronę o naszym miasteczku, zapowiada się ciekawie, bo
      > będzie raczej taka dla ludzi, bez ogłoszeń i tym podobnych, polecam każdemu
      > o ile mi wiadomo dopiero zaczyna swoją działalność. Adres to
      > www.naszemarki.prv.pl

      A dlaczego ją robi jakiś anonim?
      Podpisane A.
      Może to być, na przykład, mój sąsiad Arek P.

      W.Karpiński
      PS. Internet, wbrew pozorom, nie jest anonimowy.
      • faith84 Re: Nowa strona o Markach 20.02.06, 19:33
        Zgadza sie, strone robi Arek P. ale nie sam tylko z Anitą, zresztą już jest na
        stronie poprawione, i o ile mi wiadomo nie chcieli byc anonimowi, jedynie
        dl;atego podpisali sie jako A, bo strona byla jeszcze w fazie testow. No ale
        jak juz pisalam wczesniej jest juz ok i sa podpisy.
    • rafal.redel Re: Nowa strona o Markach 20.02.06, 19:41
      Fajnie że powstają nowe strony o Markach - nie jestem jednak pewien, czy jest
      dobrym zwyczajem publikowanie na swojej stronie cudzych zdjęć bez podania
      autora, źródła, nie wspominając już nawet o zapytaniu o zgodę.


    • anitaarek Re: Nowa strona o Markach 20.02.06, 20:23
      Witamy! Strona jest nasza, zrobiona dokladnie wczoraj, zdjęcia z innych stron
      uzyte zostały tylko tymczasowo, juz ich tam niema, chcemy robic jak najlepszą
      witrynę, więc nie interesuje nas używanie cudzych już wczesniej wykorzystanych
      i umieszczonych w sieci, jeżeli kogoś to uraziło to przepraszamy.

      Zapraszamy do odwiedzin, każdego zainteresowanego

      pozdrawiamy!
    • xxmarksxx Re: Nowa strona o Markach 20.02.06, 22:16
      Hm.. tresc calkiem.. i moze cos z tego wyjdze...
      Tylko ten serwer... prv.pl.
      nienajlepsze rozwiazanie.. :(
      Jesli potrzebujecie miejsce na "dedykowanym" serwerze.. sluze miejscem, a i
      domena sie znajdzie..
      Pozdrawiam
      www.MaRkS.pl
      • magdusi21 Re: Nowa strona o Markach 20.02.06, 23:14
        ZLIKWIDUJCIE TEGO WIELKIEGO BYKA NA SAMYM POCZĄTKU111 "spojżenie" jest
        napisane! brrr
        • zgred.fred Preselekcja 22.02.06, 00:02
          magdusi21 napisała:
          > "spojżenie" jest napisane! brrr

          "Spojżenie" już znikło. Zostały za to kwiatki
          typu "obejżeć", "pozatym", "niema" i wiele innych. Jako marecki zgred uważam,
          że ta strona powinna być dozwolona od lat 18-tu, żeby nie psuć nam szlachetnej
          mareckiej młodzieży.
          I pomyśleć, że dzieje się to w dobie powszechnie dostępnych słowników
          elektronicznych. Za moich czasów - jakem zgred - dbać o poprawną ortografię
          było trudniej, ale teraz?

          Za to P.T. Autorzy dotrzymują słowa pisząc, że "strona ta będzie przede
          wszystkim rozrywkowa". Mnie szczególnie rozerwała informacja, że "odbędzie się
          preselekcja pani mecenas".
          Polecam!

          republika.pl/nasze_marki/newsy.html

          Gratulacje i tak trzymać!
          Marecki Zgred Fred

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka