karolinacym 01.10.09, 11:17 urodzilas juz?? masz polozna??jak sie czujesz?? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mala_ika Re: Laulalama!! 01.10.09, 17:13 nie wiem, czy mi wolno i ile mi wolno, ale wczorajsza nasza rozmowa wystrzeliła mnie na orbitę euforii ale niech sama zainteresowana ochłonie i napisze... Odpowiedz Link
laulalama Re: Laulalama!! 01.10.09, 19:04 czuję się cudownie!!! udało się! w domu! w dużej mierze to Wasza zasługa - dziękuję! na gorąco spisane w wątku wspominkowym: forum.gazeta.pl/forum/w,45447,73342258,73342258,relacje_z_porodow_domowych.html Odpowiedz Link
laulalama Re: Gratulacje!!! 01.10.09, 21:57 zgadza się, zwlaszcza jak się te dzieci mało stresuje przy przyjmowaniu na ten świat Odpowiedz Link
bonga_dax1 Re: Gratulacje!!! 02.10.09, 09:24 Gratulacje, przepiękny, spokojny poród. Aż mi się łezka w oku zakręciła. Odpowiedz Link
kropkaa Re: Laulalama!! 01.10.09, 22:30 Gratulacje! Prawie jak w filmie Nawet finał wtedy, kiedy trzeba Odpowiedz Link
juleg Re: Laulalama!! 02.10.09, 09:48 Gratuluję gorąco urodził się chłopczyk? Bo w opisie nie zarejestrowałam Odpowiedz Link
ph78 Re: Laulalama!! 09.10.09, 21:12 Hej, gratuluję!!! Co za piękny, magiczny poród!!! Wszystkiego dobrego dla całej Waszej rodziny Odpowiedz Link
anita_live Re: Laulalama!! 15.12.09, 11:46 witam przeczytałam Twoją relację i jestem zauroczona poproszę o namiar na położną na email-a anita_live@gazeta.pl Pozdrawiam Anita Odpowiedz Link
sun.pl Re: Laulalama!! 01.10.09, 22:38 och jak pięknie, jak cudownie! dziękuję za wspaniałą relację i gratuluję z całego serca! wszystkiego najlepszego! Odpowiedz Link
joannapoznan Re: Laulalama!! 02.10.09, 09:56 piękny poród, piękny opis. Mam nadzieję,że ONA już dojrzała i że za chwilę będziemy mieli nasza pierwszą poznańską, super położną. Odpowiedz Link
laulalama Re: Laulalama!! 05.10.09, 14:25 Dziekuję Wam za miłe słowa. Dodam jeszcze, że urodził się synek (sklonowany, wygląda prawie identycznie jak pozostała trójka) i jest przesłodki a ja wpadłam po uszy i miłość kwitnie... co do mojego stanu. Położna profesjonalnie zadbała o moje krocze i w pełni je ochroniła. Poprzednie 3 razy szpitalne byłam rzecz jasna krojona i zszywana, za każdym razem po ok 8 szwów. A teraz... nic haha. niestety boleśnie się obkurczam, a raczej moja stara, dobra macica, ale to już przerabiałam przy trzecim porodzie i daje radę - z zaciśniętymi zębami. co do namiarów na położną: jej praca to jeszcze podziemie, choć już coraz bliżej powierzchni i namiary mogę podać telefonicznie lub na skrzynke prywatną np. Odpowiedz Link
karolinacym Re: Laulalama!! 05.10.09, 16:01 tak,tak na maila gazetowego. ale ja zastanawiam sie nad wyborem szpitala w poznaniu z dobra ,znana polozna a nie w domu. poza tym my juz rozmawialysmy przez telefon i mam namiary od ciebie na ta polozna z lutyckiej. Odpowiedz Link
laulalama Re: Laulalama!! 05.10.09, 17:11 to Ona będzie idealna poprowadzi Twój szpitalny poród po domowemu. Taka też była nasza opcja, gdyby nie udało mi się wstrzelić w jej wolny dzień (a raczej noc) wysłałam Ci namiary na gg Odpowiedz Link
annairam Re: Laulalama!! 05.10.09, 20:41 Gratulacje szczęśliwego, pięknego porodu i cudnego synka. Mój mąż też był pod wrażeniem i stwierdził, że to kolejny znak, ze niedługo i na nas znowu pora skoro w Poznaniu rozwija się podziemie domowe . Odpowiedz Link
silije.amj Re: Laulalama!! 07.10.09, 22:29 Ojejku ojejku, gratuluję Ci z całej siły, cieszę się wraz ze wszystkimi, opis przeczytałam i podziwiałam! Witamy nowe domowe maleństwo w Poznaniu i nową domową położną. Odpowiedz Link
kropkaa Re: Laulalama!! 09.10.09, 21:40 Starsznie mnie ta ONA intryguje Istnieje w ogóle naprawdę? Odpowiedz Link
laulalama Re: Laulalama!! 13.10.09, 10:02 Droga Kropko gdyby nie dowód w postaci małej, różowej istotki przyssanej do mojej, osobistej piersi też zaczęłyby mną targać wątpliwości... Odpowiedz Link
gadzia2 Re: Laulalama!! 13.10.09, 08:30 Laulalama gratuluje porodu i cudownego dziecka! Takie opisy rozwiewaja me ostatnie watpliwosci, a co wazne przekonaly tez tate dziecka Bardzo, bardzo prosiłabym o namiary na położna na prive - gadzia2@gazeta.pl Jeszcze raz gratuluje! Odpowiedz Link
eszmeraldka Re: Laulalama!! 08.11.09, 12:56 Gratuluję !!! Ciekawe, w ciąży opisy porodów nie robiły na mnie wrażenia, ot, piękne it yle.. a teraz najczęściej mam zwyczajnie mokre oczy.... Odpowiedz Link