Dodaj do ulubionych

Laulalama!!

01.10.09, 11:17
urodzilas juz?? masz polozna??jak sie czujesz??
Obserwuj wątek
    • mala_ika Re: Laulalama!! 01.10.09, 17:13
      nie wiem, czy mi wolno i ile mi wolno, ale wczorajsza nasza rozmowa
      wystrzeliła mnie na orbitę euforiismile ale niech sama zainteresowana
      ochłonie i napisze...
    • laulalama Re: Laulalama!! 01.10.09, 19:04
      czuję się cudownie!!! udało się! w domu! w dużej mierze to Wasza zasługa - dziękuję!

      na gorąco spisane w wątku wspominkowym:
      forum.gazeta.pl/forum/w,45447,73342258,73342258,relacje_z_porodow_domowych.html
      • karolinacym Re: Laulalama!! 01.10.09, 19:30
        PIEKNE i znowu lezki smile
      • monicus Re: Laulalama!! 01.10.09, 20:20
        uułaaa. cudnie. cudnie. ty prymitywna kobieto smile
      • kaakaa Gratulacje!!! 01.10.09, 21:43
        Czwarte dzieci są bardzo fajniutkie wink
        • laulalama Re: Gratulacje!!! 01.10.09, 21:57
          zgadza się, zwlaszcza jak się te dzieci mało stresuje przy przyjmowaniu na ten świat
          • bonga_dax1 Re: Gratulacje!!! 02.10.09, 09:24
            Gratulacje, przepiękny, spokojny poród. Aż mi się łezka w oku zakręciła.
      • kropkaa Re: Laulalama!! 01.10.09, 22:30
        Gratulacje!
        Prawie jak w filmiesmile Nawet finał wtedy, kiedy trzebawink
      • juleg Re: Laulalama!! 02.10.09, 09:48
        Gratuluję gorącosmile urodził się chłopczyk? Bo w opisie nie zarejestrowałamsmile
      • ph78 Re: Laulalama!! 09.10.09, 21:12
        Hej, gratuluję!!! Co za piękny, magiczny poród!!!
        Wszystkiego dobrego dla całej Waszej rodziny smile
      • anita_live Re: Laulalama!! 15.12.09, 11:46
        witam
        przeczytałam Twoją relację i jestem zauroczona
        poproszę o namiar na położną na email-a anita_live@gazeta.pl
        Pozdrawiam
        Anita
    • sun.pl Re: Laulalama!! 01.10.09, 22:38
      och jak pięknie, jak cudownie! dziękuję za wspaniałą relację i gratuluję z
      całego serca! wszystkiego najlepszego!
    • noel_la Re: Laulalama!! 01.10.09, 22:54
      Jaki romantyczny porod smile gratuluje!
      • joannapoznan Re: Laulalama!! 02.10.09, 09:56
        piękny poród, piękny opis.

        Mam nadzieję,że ONAwink już dojrzała i że za chwilę będziemy mieli
        nasza pierwszą poznańską, super położną.
        • clementine_kruczynski Re: Laulalama!! 02.10.09, 11:33
          Gratulacje!

    • laulalama Re: Laulalama!! 05.10.09, 14:25
      Dziekuję Wam za miłe słowa. Dodam jeszcze, że urodził się synek (sklonowany, wygląda prawie identycznie jak pozostała trójkasmile) i jest przesłodki a ja wpadłam po uszy i miłość kwitnie...

      co do mojego stanu. Położna profesjonalnie zadbała o moje krocze i w pełni je ochroniła. Poprzednie 3 razy szpitalne byłam rzecz jasna krojona i zszywana, za każdym razem po ok 8 szwów. A teraz... nicsmile haha.

      niestety boleśnie się obkurczam, a raczej moja stara, dobra macica, ale to już przerabiałam przy trzecim porodzie i daje radę - z zaciśniętymi zębami.

      co do namiarów na położną: jej praca to jeszcze podziemie, choć już coraz bliżej powierzchnismile i namiary mogę podać telefonicznie lub na skrzynke prywatną np.

      smile
      • karolinacym Re: Laulalama!! 05.10.09, 16:01
        tak,tak na maila gazetowego. ale ja zastanawiam sie nad wyborem szpitala w poznaniu z dobra ,znana polozna a nie w domu. poza tym my juz rozmawialysmy przez telefon i mam namiary od ciebie na ta polozna z lutyckiej.
        • laulalama Re: Laulalama!! 05.10.09, 17:11
          to Ona będzie idealnasmile poprowadzi Twój szpitalny poród po domowemu. Taka też była nasza opcja, gdyby nie udało mi się wstrzelić w jej wolny dzień (a raczej nocsmile)

          wysłałam Ci namiary na gg
          • annairam Re: Laulalama!! 05.10.09, 20:41
            Gratulacje szczęśliwego, pięknego porodu i cudnego synka.
            Mój mąż też był pod wrażeniem i stwierdził, że to kolejny znak, ze niedługo i na
            nas znowu pora skoro w Poznaniu rozwija się podziemie domowe smile.


    • silije.amj Re: Laulalama!! 07.10.09, 22:29
      Ojejku ojejku, gratuluję Ci z całej siły, cieszę się wraz ze wszystkimi, opis
      przeczytałam i podziwiałam!
      Witamy nowe domowe maleństwo w Poznaniu i nową domową położną.
    • kropkaa Re: Laulalama!! 09.10.09, 21:40
      Starsznie mnie ta ONA intrygujewink Istnieje w ogóle naprawdę? wink
      • laulalama Re: Laulalama!! 13.10.09, 10:02
        Droga Kropkosmile gdyby nie dowód w postaci małej, różowej istotki przyssanej do mojej, osobistej piersi też zaczęłyby mną targać wątpliwości...
        • kejzi-mejzi Re: Laulalama!! 13.10.09, 11:24
          Laulalama, ja też do Ciebie napisałam.
    • gadzia2 Re: Laulalama!! 13.10.09, 08:30
      Laulalama gratuluje porodu i cudownego dziecka! Takie opisy rozwiewaja me
      ostatnie watpliwosci, a co wazne przekonaly tez tate dzieckasmile
      Bardzo, bardzo prosiłabym o namiary na położna na prive - gadzia2@gazeta.pl
      Jeszcze raz gratuluje!
    • eszmeraldka Re: Laulalama!! 08.11.09, 12:56
      Gratuluję !!!

      Ciekawe, w ciąży opisy porodów nie robiły na mnie wrażenia, ot, piękne it yle..

      a teraz najczęściej mam zwyczajnie mokre oczy....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka