Dodaj do ulubionych

Aqua park Leśna

26.12.12, 16:39
Miałam dzisiaj wątpliwą przyjemność obserwować spór pana, który negował zaliczenie mu nowego cyklu tak jak by chciał przedłużyć pobyt na basenie-chyba chodzilo o 1 min.Osoba ta co ja tez obiektywnie stwierdziłam udowodniła że inna jest godzina na paragonie z kasy,inną pani podaje wpuszczając i inna na zegarze na basenie.Raczej jest to na niekorzyść klientów stąd ten zbędny spór i to w obecności jakiś wchodzących mówiących w obcym języku.
Ponadto uważam że miejsce pani w czerwonej koszulce tej od sprzątania jest na basenie i w toaletach a nie siedzieć z inna za kasą i klechać.Dodatkowo żeby coś włączyła /bicze czy inne/ musiałam jak i inni wychodzić kiwać przez szybę wołać żeby łaskawie przyszła i włączyła.
Brakuje też zegara w szatni /chyba celowo/ żeby kontrolować sobie czas ubierania i wyjścia.
Jak na osobę z drugiego końca Polski nie mam najlepszej opinii o tym obiekcie.Grzybki w sklepieniu dachu uroku tez nie dodaja a podobno są szkodliwe dla organizmu.
Pilnujcie swoich interesów korzystający z obiektu i patrzcie na godziny żeby czasem nie być robionym /celowo lub nie/ w konika i dodatkowa daninę.
Do tego bardzo wąski wjazd i słup w drodze świadczy ze właściciel nie za dobrze żyje z sąsiadami, od których nie może albo nie chce odkupić pół metra z ich ogrodów na szerszą drogę
Obserwuj wątek
    • robert3915 Re: Aqua park Leśna 27.12.12, 10:04
      Przykro ze osoba nie "nasza" wystawia taką laurkę./tzn nie Żywczok/ Jednak to co napisała wg mnie jest prawdą też to zauważyłem a znajomi mają podobne zdanie.Obiek choć mały jest potrzebny.Ale panowie nie za wszelką cene. Z tymi zegarami u Was to juz plotki krążą od dawna.A guptoki wam płacą.Nie wiem gdzie jest nadzór budowlany ale wiele elementów tam nie gra a sanepid tez maił by cos do roboty.Moze jednak z poza rejonu.
      Płytki są tak sliskie ze pewnie nie jeden sie juz wywalił tam.W saunie piec nagrzany,nie zabudowany ,podloga sliska.Moment i ktoś padnie na piec.Rozpylanie jakiegoś spray do WC w saunie mokrej to skandal.Wentylator metalowy postawiony na poręczy antresoli-ciekawę po co? jak dostanie przebicie pozabija wszystkich.Wiele jest uwag ktore może tylko ujawnic i zmusic do usuniecia tylko kontrola ale nie z Żywca. Przykre to ale prawdziwe.Laury .... dla własciciela to nie wszystko.Ważni są korzystający i ich opinie.O tej damskiej obsłudze ruszającej się jak muchy w smole też warto wspomnieć a zwł o tej "małej" w szpilach uważającej się tam za właścicielkę.Często kasa stoi sama pusta a jej nie ma,ludzie czekają. Inna ta wysoka bardzo miła.Jeszcze tylko brakuje aby osoba odpowiedzialna za porządki sprzedawała w ciastkarni bo na kasie też stoi.Czas na zmiany u Was panowie.
      • supermirek123 Re: Aqua park Leśna 30.03.13, 17:39
        Dodam uwagę dotyczącą doskonałej oferty sprzedawanej poprzez grupon . Można wykupić wejściówkę na określoną ilość wejść , następnie otrzymuje się karnet a po jakimś czasie okazuje się ,że karnet już nie jest ważny bo trwał do.........( na karnecie brak informacji o dacie ważności). Mnie udało się wykorzystać karnet w 2/3 i w dniu dzisiejszym pani obsługująca recepcję w niezbyt przyjemny sposób poinformowała mnie o nieaktualności karnetu . Jednym słowem mówiąc zrobiłem kapitalny interes a przy okazji poczułem się jak ktoś kogo zrobiono w .............! Mimo wszystko życzę właścicielom obiektu dynamicznego rozwoju oraz satysfakcji z powadzonego w ten sposób biznesu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka