Czy codziennie dziecku szykujecie inne ubranko do przedszkola, szkoły i
żłóbka?Rozumiem,że dziecko sie brudzi więc rajstopki, skarpetki i majtki
dajecie im nowe.Spodenki czy bluzki czy swetry chyba mogą mieć kilka dni?Jak
jest u was?
Natomiast jeżeli chodzi o 7-8 latki to jak to jest?One ubierają się same i
nie wiedzą,że nalezy codziennie się przebierać. pamiętam miałam kolezanke w
podstawówce i mówi ze podkoszulki i majtki zmienia codziennie, druga sie
odezwała i mówił, ale moje sie tak nie brudzą i noszę tydzień.Ja nie pamietam
czy nosiłam tydzień czy co dziennie. Dlatego pytam jak to jest u was? czy
faktycznie w podstawówce zmienia sie podkoszulki codziennie?majtki to
wiadomo,aczkolwiek jak widze chyba jednak za moich czasów nie kazda
zmieniała

)