Dodaj do ulubionych

Rada, interpretacja pomoc

15.09.19, 12:55
Cześć, chodzę do szkoły policealnej , chodzi ze mną do klasy jedna dziewczyna z ukrainy. Dziewczyna bardzo mi się podoba zauważyłem że jest nieśmiała, Skorzystałem z kart aby dowiedzieć się co robić, czy poderwać? Czekać? a może nie mam szans..?

co myślicie o interpretacji?

Rozkład z kartami wygląda tak:

1.Co robic - 8 Buław - rozumiem że powinnam działać, przejąc inicjatywę i zrobić pierwszy krok.
2.Dlaczego powinienem to robic? - 9 kielichów - Ponieważ osiągnę to co chciałem, będę usatysfakcjonowany.

3. Jaki wynik bedzie jak to zrobie? - as buław - Widzę dobry początek, szansa

4.Czego NIE robic? V buław - tu mam problem, ale wydaje mi się że nie powinienem walczyć o nią na siłę, tylko spokojnie. Nie popisywać się.
5 .Dlaczego nie powinienem tego robic? - głupiec - Jak to zrobię to przeminie to i będzie to tylko zwykła przygoda, nic ciekawego. może zobaczy że jestem zbyt natrętny.
6.Co bedzie jak zrobie to czego nie powinienem? - 7 buław - Będę miał problemy aby ponownie ją do siebie przekonać.
Obserwuj wątek
    • tarot9 Re: Rada, interpretacja pomoc 26.01.20, 20:35

> 1.Co robic - 8 Buław - 8 buław to kontakt przez internet, smsowy, telefoniczny, więc myślę, że warto zrobić pierwszy krok i tu jest rada od kart...
      > 2.Dlaczego powinienem to robic? - 9 kielichów - to seks, zabawa i miłe spędzanie czasu we dwoje.
      >
      > 3. Jaki wynik bedzie jak to zrobie? - as buław -
      Seks
      >
      > 4.Czego NIE robic? V buław - nie być nachalny, a raczej delikatny nie pokazywać jakieś agresywnej, walecznej strony... Nie kłócić się z nią, nie być zazdrosnym...
      > 5 .Dlaczego nie powinienem tego robic? - głupiec - boisz sie, że wyjdziesz na głupka...
      > 6.Co bedzie jak zrobie to czego nie powinienem? - 7 buław - Tu pokazuje się skupienie na sobie

Na tą chwilę nie ma kart związkowych, a raczej seks i spotykanie się bez zobowiązań na co ona będzie chętna...karty są ok, więc działaj.
    • marika_w Re: Rada, interpretacja pomoc 15.09.20, 13:20
      Polecam kontakt z Adrianą - super odczytuje karty i rozwieje Twoje wątpliwości - serdecznie ją polecam sama od lat korzystam i jestem mega zadowolona ze skuteczności www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-adriana

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka