Dodaj do ulubionych

Tarot - interpretacja pomoc!!!

27.08.21, 00:13
Hej! Zadałam pytanie odnośnie przyszłości relacji z pewna osobą na najbliższy miesiąc (P.S. Nie jesteśmy w związku)
Wyszło mi kolejno:

As monet + Dwójka monet + ósemka kielichów

Proszę bardzo o interpretacje 🙂
Obserwuj wątek
  • camaretto Re: Tarot - interpretacja pomoc!!! 01.09.21, 18:45
   Bardzo to "monetowe",w dodatku Kielichy to wizje, często - badzo udane. Musiałabym przerzucić "u siebie",niestety,nie mam tutaj karcioszków..niech inni piszą, póki czas.
  • camaretto Re: Tarot - interpretacja pomoc!!! 09.09.21, 13:08
   Wyszło mi,podobnie jak u ciebie, tylko w sekwensach, podejrzewam was o układ typu praca, , w związku nie jesteście (9 Kiel/- , były już tu takie typy oszukujące, że głowa kwadratowa.Tak w ogóle,to trampek ma sześcianik big_grin, ktoś to zauważył???) ale ośrodkiem tego wszystkiego stał się 12 - Wisielec. Wygląda na "przejście", gdzie ośrodkiem tego po daniu do wiadomości i fajnym początku relacji natury zawodowej,u ciebie kończąca 8 Kielichów u mnie "zamienia się" w Wisielca - czyli pozytywniej - w chęć do obejrzenia, próby w stosunku do partnera - w to co i u ciebie - mianowicie Monet i to właśnie 2 , 3 ,Asa.w możliwej konsekwencji Miecze QMiecz, pogrzebane wysokie Miecze, stąd wiele od tej "próby " zależy i opinii danej przez rozsądną i "ponad wszystkim sprawdzającą QMieczy. Inaczej sprawa "zakończy się", uwieszona początkowo, natychmiast, skazana na pokutowanie.jeśli nie da oczekiwanych i więcej od początkowych, zysków.Nie jest tak, że "sprawdzający zawodowo" pozornie nie ukrywa niby ogółu, ale chce tak naprawdę " utwierdzić" w perspektywie "dolę" w tym monetarnym "dorozumieniu" i z 8 Kielichów, która kończy się niby pod koniec miesiąca, "puści wszystko " odłogiem?
   Nie zbierałam bowiem dalszych informacji, co wyszlo przez Kielichy w Sg,ale przedziwna "kolejka" - która się powtarza i w twojej wrożbie - "kończy tą relację, tak jakby w nast. miesiącu ktoś koniecznie po niby "przemyśleniach" - być może baba - bęczie chciał to wszystko całkiem nieladnie zakończyć?

   cam
  • kleopatra40 Re: Tarot - interpretacja pomoc!!! 26.10.21, 00:19
   Bedzie jakas propozycja (as monet), jednak ciezko bedzie balansowac w calej tej sytuacji, jaka bedzie niestabilna (2 monet), i to wywola w was poczucie rezygnacji oraz rozczarowania (8 kielichow).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka