Dodaj do ulubionych

przeczucie

30.09.19, 06:49
Dzień dobry. Mam do Pani pytanie odnośnie mojego męża. Od pewnego czasu jego zainteresowanie moją osobą osłabło. Proszę powiedzieć czy to może mieć związek z pewną panią M z jego pracy. Czy powinnam się obawiać? Czy coś było/jest na rzeczy między nimi? On będzie teraz bardzo blisko niej..Będę wdzięczna za odpowiedź
Obserwuj wątek
    • oyala Re: do gynura - przeczucie 30.09.19, 16:13
      Obecnie nie wygląda, aby cokolwiek łączyło p. M i męża, w sensie relacji, związku, romansu. Jednak on może czuć się dobrze w jej obecności, zrelaksowany/rozluźniony, zainteresowany, albo nawet podziwiać, np. jej sposób bycia, zadbania, ubierania, poglądów etc. Zarazem postawa i character twojego męża może być z kolei podziwiany przez tą panią, przez co, on czuje się admirowany/męski/zaakceptowany/zadowolony.
      6 buław + 9 monet + Świat - te karty to zadowolenie, sukces/triumf, akceptacja, uznanie, komfort, przyjemności, radość, zaangażowanie, szerokie horyzonty, odkrywanie nieznanego.
      Chyba powinno się monitorować/obserwować dalsze zachowanie męża, wygląda, że jest on zauroczony i mniej uwagi poświęca tobie.
      Zapytaj kart za 1-2 m-ce, aby się dowiedzieć, jaka jest aktualna sytuacja. To zauroczenie może się zmieć w coś innego.
        • oyala Re: do gynura - przeczucie 02.10.19, 15:44
          Czasem tak się dzieje, że karty na dane pytanie nie dają odpowiedzi. I tak jest w twoim przypadku. Wylosowały się takie, które nie tworzą nic logicznego i interpretacja jest niemożliwa. Nie będę konfabulować, jeśli nie czuję spójności/odczytu w kartach.
          Proszę za jakiś czas powtórzyć pytanie. sad
              • oyala Re: do gynura - przeczucie 17.10.19, 16:29
                Wg kart masz podstawy, aby się czuć zagrożona. Jednak coś się może dziać (lub będzie) między mężem a p. M.

As kielichów + Kapłanka + 10 buław - to są niepokojące karty, romans/zakochanie/duchowe emocje/kochanka/tajemnice, ale również widać tu spore obciążenie/trudności/brzemię, coś czemu trudno sprostać, co nam przeszkadza, a musimy to dźwigać i być za to odpowiedzialnym. Albo pogłębia się ich romans, albo nastąpi. A przeszkodą/utrudnieniem jest/będzie jej/jego obecny związek.

Wasza przyszłość: 9 monet + 6 mieczy + Siła - nie wygląda to na zaangażowanie/miłość/romantyzm. Aby utrzymać waszą relację, potrzeba będzie wiele wytrwałości, wysiłku, poświecenia. 6 mieczy pokazuje możliwość oddalenia się od siebie, albo twoje obawy, że tak się może stać.

Tak wskazał Tarot, dobrze by było wnikliwie poobserwować sytuację, takie są obecnie przewidywania kart. Może jednak uda się tobie to odmienić/wpłynąć na waszą relację.
                  • oyala Re: do gynura - przeczucie 18.10.19, 16:40
                    Na waszą najbliższą przyszłość, karty nie wskazują na całkowitą ruinę/klęskę/zburzenie. Powstrzymywałabym się od dalszych wróżb na ten sam temat, gdyż można się w tym zapętlić i zagmatwać. Nie potrafię tobie powiedzieć, czy to będzie jednostronne i z której strony, bo czasem Tarot może być przewrotny. Chyba dobrą strategią jest karta Siła (poprzednia wróżba), bo sugeruje wytrwałość, mądrość, cierpliwość, rozumne postępowanie. I to zależy od ciebie, jak masz postępować wobec swojego odczucia.
        • oyala Re: do gynura - przeczucie 31.10.19, 15:16
          7 monet + As mieczy + 7 kielichów - to jest ogromna odpowiedzialność odpowiadać na takie pytania. Karty pokazały, by uzbroić się cierpliwość, nie działać pochopnie, "uśpić" impulsywne reakcje, przeczekać, być mądrym, myśleć racjonalnie, nie kierować się emocjami. Siódemkę kielichów można tutaj interpretować dwojako:
          1/ dla ciebie: nie wymyślać sobie/nie tworzyć historii/fantazji na ten temat i niepotrzebnie "karmić" swoje podejrzenia.
          2/ dla ciebie wobec męża: fantazjować (również seksualnie), zachęcać do wspólnych marzeń, nie tworzyć problemów, umiejętnie pobudzać wyobraźnię, zainteresować pokusami, spełniać zachcianki. Być jak czarodziejka.

Chyba obie opcje można zastosować jednocześnie.
            • gynura Re: do gynura - przeczucie 03.12.19, 11:21
              A jesli wedlug Ciebie byloby to pytanie na tzw osoby trzecie to chcialabym wiedziec po prostu czy (jesli ona podrywalaby mojego meza) wybralby mnie czy ją? Jak prezentujemy sie w jego oczach?
            • oyala Re: do gynura - przeczucie 03.12.19, 18:14
              do - gynura

Na pytanie jak postrzega panią M. odpowiedziałam we wrześniu, ale czas mija i sytuacja mogła ulec zmianie.
              Tym razem (obecnie) wszystko odwróciło się w inną stronę. I: albo twój mąż przestał interesować się tą panią, albo zaszły okoliczności utrudniające/przerywające ew. relację, albo któreś "dostało kosza".
              10 monet + 10 mieczy + Śmierć. Przesłanie kart jest całkowicie odmienne niż poprzednio, ich układ jest mimo to niepokojący ze względu na pierwszą kartę .
              Lepiej mieć na oku te sprawy.
                • oyala Re: do gynura - przeczucie 20.12.19, 18:18
                  do - gynura

3 kielichów + 4 mieczy + 5 kielichów - obecnie nie widać chemii, ani początków romansu. Bardziej to relacja towarzyska, znajomość, więzy grupowe, współpraca, bez większych emocji/szaleństw, takie w normie, wyciszone, ustabilizowane. Jeśli coś ciągnęło ich do siebie, to 5 kielichów pokazuje, że mogłoby się to wiązać z jakąś stratą, nieprzyjemnością, rozczarowaniem, porażką. I przypuszczalnie przez najbliższy czas nie będzie miedzy nimi romantycznej relacji. Albo faktycznie tego nie zamierzają, albo w pracy nie są to okoliczności na romanse.
    • gynura Re: przeczucie 06.02.20, 12:12
      Dzien dobry!

Wracam do Ciebie z pytaniami. Tak apropo to dziekuje ze zawsze szczerze odpowiadasz i poswiecasz swoj czas.
      Nie uklada mi sie z mezem w dalszym ciagu.
      Powiedz prosze:
      1. Czy znajomosc miedzy nim a pania M poglebia sie idac w strone romansu?
      Czy on lub ona maja sie ku sobie? Tzn czy ktores z nich probuje uwiesc druga strone? Prosze pomoz
      • oyala Re: przeczucie 06.02.20, 16:55
        do - gynura

twoje obawy są słuszne (wg kart). 2 kielichów + Diabeł + Rycerz kielichów - to ma znaczenie zdrady, romansu, erotyki, flirtu, zalotów, bliskości, romantyzmu, sympatii, skłonności do siebie, pożądania, uwielbienia, pokus. To się już dzieje, albo takie są ich dążenia/skłonności. Niesamowite to karty, z pewnością nieprzyjemne dla ciebie. Odkryłam jeszcze jedną kartę dla pewności, czy to idzie w tym kierunku, wyszedł : As kielichów ! - Może oznaczać początek nowej miłości, zauroczenie, zakochanie się, miłość w początkowej fazie, również odrodzenie uczuć.
        Ależ tu wysyp kielichów. Przykro mi, że przypuszczalnie tak jest.
          • oyala Re: przeczucie 07.02.20, 16:55
            do - gynura

może być tak, że trudno będzie utrzymać małżeństwo, takie jak było. Niestety nie mogę potwierdzić, że czeka was definitywny rozwód/rozstanie, chociaż jedna karta takie ma znaczenie. Również ona może wskazywać na twój obecny stan załamania i niepewności. Królowa monet + 5 monet + 3 buław - w 3 buław możemy odczytać kogoś trzeciego, ale jednocześnie rozważanie przyszłości/wyboru/planu. Obecnie nie widzę jednoznaczności i spójności w kartach, aby na pewno zinterpretować separację , ale związek może ucierpieć, a wy będziecie w trudnej sytuacji.
              • oyala Re: przeczucie 18.03.20, 00:07
                Ze względu na obecną sytuację, bardzo zajmują mnie codzienne sprawy. Nie jest to dobry moment, aby być w nastroju do wróżenia. Również brak czasu i odpowiedniej atmosfery.
                • gynura Re: przeczucie 14.04.20, 00:44
                  Dzień dobry Olayo! Czy jesteś w stanie sprawdzić jak obecnie wygląda sytuacja między nią - panią M a moim mężem?I co on do mnie czuje? Pozdrawiam!
                  • oyala Re: przeczucie 14.04.20, 15:56
                    do - gynura

1/ pani M - 3 buław + Cesarzowa + As buław - buławy utożsamiane są z energią, zapałem, entuzjazmem, czymś co zostało zapoczątkowane, jak np. romans, flirt, nawet seks. Z reguły są to krótkotrwałe, niezobowiązujące relacje, mogące świadczyć o wzajemnym przyciąganiu, ale nie o stałej relacji. np. tylko zauroczenie. Cesarzowa to pewnie pani M. Więc twój mąż albo ma tzw. "skoki w bok", albo tylko docenia walory tej pani.

2/ 5 buław + Cesarz + Umiarkowanie - karty nie pokazują miłości, ale jest tu energia w postaci niesnasek, nieporozumień (np. się sprzeczacie, albo bijecie się z własnymi myślami/domysłami), również mamy tu odpowiedzialność, autorytet, bezpieczeństwo, stabilizację, harmonię, równowagę. Wg tych kart on raczej obecnie nie ma planów na odejście od rodziny.
                    • gynura Re: przeczucie 14.04.20, 17:30
                      Dziękuję Ci bardzo! A czy możesz sprawdzić jeszcze jak np do 3 miesięcy karty widzą znajomość między nim a nią? I czy ja bardziej ”oficjalnie”, namacalnie dowiem się o ich romansie?
                      • oyala Re: przeczucie 15.04.20, 18:04
                        do - gynura

1/ znajomość do 3 m-cy - 3 monet + 9 mieczy + 7 mieczy - karty wskazały nieporozumienia, kłopoty, porażkę, kłopoty, ucieczkę, oszustwa, intrygi, podstęp, ucieczkę przed problemami, manipulacje. Wygląda na to, że będą między nimi problemy (osobiste lub zawodowe) i albo ktoś się do tego przyczyni, albo sami się uwikłają w przykre sytuacje.

2/ czy się dowiesz? - Głupiec + 6 buław + Sprawiedliwość - tak jak poprzednio pisałam, to może być flirt/bliska relacja, ale też może być zauroczenie, adoracja. Nie ma pewności na romans to są poszlaki, domysły. Ale jak by nie było, pewnie się dowiesz. Chociaż wg Głupca mogą to być dziwne/spontaniczne okoliczności.
                        • gynura Re: przeczucie 26.05.20, 12:14
                          Dzień dobry! Chciałabym zapytać jak teraz wygląda relacja między moim mężem a panią M?

Wydaje mi się,że poprzednia wróżba sprawdziła się. Ona chyba na opiece była,dlatego też przez osoby trzecie jakby nie patrząc ich relacja była utrudniona. A te dziwne okoliczności chyba wyszły w smsie, który miał być do niej skierowany a trafił do mnie..

Jak teraz wygląda ich znajomość i na co się zanosi w najbliższym czasie? Czy ma romans? Pozdrawiam i dziekuje
                          • oyala Re: przeczucie 26.05.20, 16:28
                            do - gynura

4 monet + Cesarzowa + 3 buław - wygląda na to, że jego odczucia/wrażenie odnośnie p. M pozostały takie same. Cesarzowa sugeruje, iż on jednak jest pod wpływem uroków tej pani. Romans/flirt się nie rozwija obecnie i/lub przystopował (o ile był w rozkwicie). Obecnie się na nic nie zanosi, ale 3 buław to oczekiwanie na dogodniejszy/bardziej sprzyjający moment, na lepsze widoki na przyszłość, brak decyzji o dalszych działaniach, czekanie na rozwój sytuacji i rezultaty.
                              • oyala Re: przeczucie 27.05.20, 16:06
                                do - gynura

1/ do kogo SMS?:
                                nie do ciebie - Paź mieczy, tak do M. - Cesarzowa (ta karta się powtarza).

2/ jak ona go postrzega obecnie: Królowa kielichów + Paź buław + 4 kielichów - pozytywnie, są tu uczucia, emocje, impuls, ale chyba teraz trochę chciałaby spokoju, zadumy, wycofania.
                                  • oyala Re: przeczucie 02.06.20, 19:57
                                    do -gynura

1/ czy wróci?: nie wróci, w ciągu najbliższym czasie (a co później, nie wiadomo) - Król mieczy + 8 monet + Śmierć .
                                    Za szybko na pytanie: czy będzie żałował? Bo, chyba dopiero na dniach się wyprowadził.

2/ dlaczego: Paź buław + Głupiec + Król kielichów - chce swobody, emocji, nowych początków/impulsów, pełni życia, beztroski, romansu/flirtu/miłości.
                                    Niektóre karty już pokazywały się poprzednio.
                                    • gynura Re: przeczucie 13.06.20, 12:44
                                      Olayo przepraszam na wstępie że zasypuje Cię pytaniami. Chciałabym zapytać jeszcze czy: do pół roku widać między nami rozwód? Czy powinnam obawiać się jego walki o opiekę nad nasza córka? Pozdrawiam i bardzo dziękuję Ci za cierpliwosc
                                      • oyala Re: przeczucie 13.06.20, 18:58
                                        do - gynura

Przez najbliższe m-ce karty nie potwierdzają, aby z jego strony miało dojść do zdecydowanych kroków. Wygląda na to, że na razie będzie jak jest - może na przeczekanie, a może na brak obecnie decyzji dalszego działania.

1/ Kapłan + Mag + 4 monet - rozwodu nie będzie w tym czasie, ale on może przygotowywać jakieś manipulacje, planować coś w ukryciu.

2/ Słońce + Świat + 4 mieczy - na razie również nie widać jego walki o córkę, to też może być na przeczekanie, aby nie podejmować drastycznych decyzji. Jednak przypuszczalnie będzie chciał spędzać z nią czas, i/lub gdzieś zabierać.
                                          • oyala Re: przeczucie 23.06.20, 16:13
                                            do - gynura

Kapłanka + As buław + 4 buław - chyba nie jesteś tak całkowicie otwarta na nowe relacje/nowe poznanie, uspokajasz się/wyciszasz się wewnętrznie, jesteś powściągliwa, nieco zamknięta w sobie, wycofana. To nie będzie sprzyjać nowym znajomościom. Buławy sugerują więcej radości, wiary w siebie, przygotowywanie się na coś nowego, dobre początki, odnalezienie się. Nie zauroczysz się kimś, ani w tym czasie nikt tobą, nie widać nowych uczuć. Prawdopodobnie potrzeba więcej czasu i pozytywnego myślenia.
                                            • gynura Re: przeczucie 01.07.20, 14:41
                                              Olayo dziękuję za cierpliwosc, a możesz zobaczyć co czuje obecnie do mnie mój mąż? Jakie kroki zamierza wobec mnie podjąć?

Pozdrawiam i bardzo dziękuję Ci za wyrozumialosc
                                              • oyala Re: przeczucie 01.07.20, 20:08
                                                do - gynura

1/ co czuje: Paź buław + Gwiazda + Pustelnik - nic z tych kart nie wynika co mogłabyś odczuć, jako jego niechęć/wrogość/negatywne podejście/zemstę, czy cokolwiek, co jest bardzo nieprzyjemne. Wygląda to na stonowanie, obojętny stosunek, może zaciekawienie, oddalenie od siebie, nieco pustki, ale to wszystko obecnie.

2/kroki wobec ciebie - Królowa monet + 7 kielichów + 10 buław - tak, jak poprzedniej wróżbie, na razie żadnych zdecydowanych/radykalnych posunięć. Mogą być plany w zamyśle, trudności w podjęciu decyzji, obciążenie/trudne chwile, zmęczenie sytuacją, ale nic co wiązało by się z konkretnymi postanowieniami. Poza tym pokazała się Królowa monet, która określa opiekunkę, gospodynię, obowiązkowość. Jest więc opcja, że mąż widzi w tobie matkę swojego dziecka, i np. to powstrzymuje go przed przykrymi krokami wobec ciebie ( o ile w ogóle miał to w zamyśle)
                                                  • oyala Re: przeczucie 10.07.20, 21:42
                                                    do - gynura

Nie powinnaś nic robić, nie naprzykrzać się, nie działać, dać czas - niestety nie wiadomo na jak długo. Pustelnik + Wisielec + Rycerz monet.. Potrzebne jest odosobnienie, samotność - np. na : przemyślenia, przegląd własnego wnętrza, postępowań, etc.
                                                  • gynura Re: przeczucie 27.07.20, 14:24
                                                    Dzień dobry! To znów ja. Jego dalej nie ma, sprawa ciągle stoi w miejscu. Nic się nie dzieje.. czy mogłabyś zobaczyć:
                                                    1. Czy on ma jakąś inną kobietę/ spotyka się z kimś innym?
                                                    2. Jak będzie wyglądać sytuacja między mną a nim do 3 miesięcy?
                                                    3. Czy chce wrócić?

Pozdrawiam serdecznie!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka