07.02.04, 02:41
Rekinku! Jest juz tak pozno... Czy jestes tu jeszcze? Czy mozemy porozmawiac?
Karoolka
Obserwuj wątek
    • rekinek01 Re: REKINKU 09.02.04, 01:26
      Napisz co chcesz się dowiedzieć.
      • karoolka Re: REKINKU 10.02.04, 17:27
        Pewnie nie bede oryginalna. I zapytam Cie o to o co wszyscy. Brak mi pewnosci
        co do mojej przyszlosci. Chcialabym uslyszec jakas wskazowke. Urodzialam sie 29
        marca 1979 roku w Warszawie, o godzinie 17.45.
        Jesli bedziesz miec chwilke prosze odpisz - karoolka@gazeta.pl
        Pozdrawiam Cie
        Karoolka
        • rekinek01 Re: REKINKU 12.02.04, 01:07
          Nie sprawdzam najbliższej przyszłości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka