karoolka 07.02.04, 02:41 Rekinku! Jest juz tak pozno... Czy jestes tu jeszcze? Czy mozemy porozmawiac? Karoolka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karoolka Re: REKINKU 10.02.04, 17:27 Pewnie nie bede oryginalna. I zapytam Cie o to o co wszyscy. Brak mi pewnosci co do mojej przyszlosci. Chcialabym uslyszec jakas wskazowke. Urodzialam sie 29 marca 1979 roku w Warszawie, o godzinie 17.45. Jesli bedziesz miec chwilke prosze odpisz - karoolka@gazeta.pl Pozdrawiam Cie Karoolka Odpowiedz Link Zgłoś