Dodaj do ulubionych

Grażyna Krygier tarot

IP: *.chomiczowka.waw.pl 10.03.10, 08:22
Jak w temacie ktoś korzystał?Warto?
Obserwuj wątek
      • 1bet Re: Grażyna Krygier tarot 08.05.14, 21:23
        Mam wrazenie jakby ktos tej kobiety z jakis powodow nie trawil i pisze takie brednie...jeszcze raz powtarzam P.Grazyna to jedna z najlepszych wrozek .Mysle ze blad tkwi chyba w komunikacji.Pani pracuje przez linie telefoniczna i sms.w czasie kiedy P.Grazyna jest zajeta wysylaja odpowiedzi na smsy lub odbieraja telefony tzw.KONSULTANTKI.. to co nazywam pseudwrozki, pewnie ktos mysli ze to ona osobiscie bzdury wypisuje...Jesli juz jestescie na jej infolinji to probujcie tylko i wylacznie polaczyc sie z Pania Krygier.Nie pozalujecie nawet grosika..Dla mnie wspaniala rewelacyjna wrozka,napewno jeszcze do niej powroce..
      • ang1e Re: Grażyna Krygier tarot 21.04.17, 20:09
        Nie korzystałam z wróżby u tej Pani, ale czytam bloga, na którym ma bardzo pięknie opisane karty bardzo życiowo, jasno na przykładach, ponadto kierunkuje i pomaga w interpretacjach innym wróżbitom i ma u nich poszanowanie. Obraźliwe posty nie są anonimowe i osobiście uważam iż to konkurencja, takie wypowiedzi depczące są karalne. ktoś powinien w końcu dla przykładu pokazać chojrakom gdzie ich miejsce. To nie jest opinia, to deptanie konkurencji. Opinią jest zdanie np korzystałam nie polecam, korzystałam i polecam. Nikomu cudzy życiorys nie jest potrzebny, lepiej popatrzeć pod swój własny nos i zycie. Wystawiacie tylko opinię samym sobie. Pozdrawiam
    • 1bet Re: Grażyna Krygier tarot 08.05.14, 21:09
      Korzystalam z uslug wielu wrozek, czesc z nich to tzw.pseudo wrozki,wiec moge sie obiektywnie wypowiedziec co do tego tematu.Z konsultacji u P.Krygier skorzystalam raz i z cala odpowiedzialnoscia i reka na sercu moge juz powiedziec ze jest niesamowita,wspaniala precyzja , kazdy szczegol..,obiektywna ocena sytuacji..Bardzo zadko napotyka sie na tak dobra wrozke przysiegam!
      Osobiscie nie znam P.Krygier..ale uwazam to za totalne hamstwo i absolutny brak wyczucia by pomawiac zycie osobiste tej osoby i pisac ze stracila prace lub miala wielu partnerow...Niech kazdy pilnuje swojego ganku,problemow nie brakuje nikomu...To czysta zazdrosc i brak profesionalizmu w wypowiedzi Pana lub Pani pod pseudonimem Jasnowidz.Pozdrawiam
    • ezogracja Re: Grażyna Krygier tarot 21.04.17, 22:15
      Z tym świetnym blogiem tarotowym, to dziwna historia... To był blog niejakiej Ani, która wstawiała piękne artykuły o Tarocie, blog był bardzo popularny wśród zainteresowanych kartami Tarota. W pewnym momencie pani Ania udostępniła powierzchnie reklamową jakiejś firmie oferującej usługi Wróżek, m.in. infolinię pani Grażyny Krygier. Teraz wygląda to tak, że pani Ania sprzedała, czy wydzierżawiła swego bloga - w zakładce "o mnie" pisała o sobie autorka Ania i tak były podpisywane Jej artykuły, ale teraz to zmieniono....
      Wygląda na to, że blog przejęła firma reprezentowana twarzą niejakiej Tarocistki Grażyny Krygier..no cóź.
      • carolina-8 Re: Grażyna Krygier tarot 04.07.18, 21:34
        ja dzisiaj skorzystałam.. i szczerze mówiąc byłam ogromnie rozczarowana poziomem rozmowy.. czytałam jej blog od A do Z, niesamowite interpretacje kart, pełne nietuzinkowych opiów kart - które zyskiwały dla mnie nowe znaczenie..
        A rozmawiałam z Panią, która owszem miała wiedzę, ale nijak to się miało do tego co czułam na jej blogu..

Nie wiem czy rozmawiałam z jej asystentem, czy bezpośrednia z p. Grażyną, może miała gorszy dzień - albo ja za wysoką poprzeczkę podniosłam po przeczytaniu jej bloga.. liczyłam na coś innego - drugi raz bym nie zadzwoniła. Podejście książkowe do kart- liczyłam na jej intuicyjność.
        Co do wróżby trudno mi coś wyrokować, dostałam rady - a do mnie należą dalsze decyzje co postanowię..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka