IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.12, 22:45
zastanawiam sie czy wrózki nosza pentagram
czy któras z Was w ten sposób sie chroni ?
Zastanwiam sie aby sie chronić i ciagle w głowie mi ten pentagram
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Pentagram IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.12, 23:49
      W szkole wróżenia uczą nie tylko pracy z kartami ,z klientem ale tez jak się zabezpieczyć jak zdobędziesz więcej wiedzy niż dotychczasowe liźnięcie to nauczysz się zabezpieczać oczyszczać bo sam pentagram nie wystarczy byś problemów klienta na przeniosła na siebie.
    • agrentowy4321 Re: Pentagram 04.03.23, 19:38
      Ile czasu trzeba?
    • irona.sonata Re: Pentagram 25.04.23, 04:51
      Raz tak a raz inaczej
    • irona.sonata Re: Pentagram 03.05.23, 04:40
      Bardzo bardzo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka